dr Małgorzata Podosek

1,2
1,6
1,2
1,9

Byłam u pani doktor z bardzo bolącym sercem. U mnie w rodzinie to częsta przypadłość, która nierzadko kończyła się operacjami. Pani doktor nie osłuchała mnie, nie pytała o rodzaj bólu, nie wykonała żadnych badań, kazała jedynie obserwować. Poprosiłam o skierowanie na EKG, podkreśliłam, że babcia ciężko choruje na serce, moje bóle od dłuższego czasu się nasilają. Jednak pani doktor powiedziała, że nie ma powodów do żadnych badań i zaleca suplementację magnezu.

Jeden z najgorszych lekarzy u których byłam. Poszłam do Pani Doktor z bólem brzucha i gorączką do Citomedu.Pani doktor nie widziała potrzeby żadnych badań, wypisała receptę na leki po których dolegliwości się nasiliły.Jak można wypisywać leki bez badań!! Poszłam do innego lekarza, gdzie otrzymałam trafną diagnozę. Zadziwiające jest to, że doktor Podosek jest osobą młodą, więc tym bardziej nie rozumiem jej postawy. Strach myśleć co będzie za kilka lat. Nie życzę nikomu wizyt u tej Pani.

Poszłam raz do tej Pani Doktor, do Citomedu na Rakowicza i powiedziałam, że nigdy więcej... strasznie nieuprzejma, nie patrzy w oczy pacjentowi, niekompetentna. Następnym razem byłam u doktor Drążewskiej w tej samej przychodni i to jest lekarz z powołania. Uważnie słucha, patrzy w oczy, bez proszenia daje skierowanie na badania, jest bardzo sympatyczna.

Nie polecam!!!!!Pani doktor bardzo "z góry"traktująca pacjenta, osoba wielce zadufana, z ogromnym brakiem pokory. Daleko Pani doktor do LEKARZY z powołania, traktujących pacjenta serdecznie, grzecznie. Pani doktor ma problem z wypisaniem recepty i pacjent jest zmuszony wykupić leki za pełną kwotę (ku ogromnemu zdziwieniu farmaceuty),ze skierowaniem na podstawowe badania bo po co (skoro na pacjencie można/trzeba oszczędzić do bólu-mimo podstaw do jego wystawienia). Martwi fakt,że osoba młoda jest tak bardzo lekceważąca, zmanierowana i przekonana o swojej nieomylności.Więcej pokory Pani Doktor!!! Jak widzę moja opinia nie jest odosobniona.

Pani doktor była bardzo nieuprzejma Po przeczytaniu wyników badań stwierdziła ,że nie wie co one oznaczają ,i nie wie po co przyszłam i czego od niej oczekuje. nie polecam

Pani doktor była bardzo nieuprzejma
nie polecam

Bardzo nieuprzejma.Chciałem szerzej opowiedzieć o swoich dolegliwosciach,pani doktor skwitowala,że to 'trzydniowka' i nie ma tyle czasu,zeby wysluchiwac o mojej chorobie,bo inni pacjenci czekaja! Poszedlem do innego lekarza zupelnie inne podejscie i diagnoza.

Dzięki pani doktor Podosek i jej złej diagnozie moja żona walczy o życie. Jest po wycięciu guza jelita grubego i prawego płata wątroby. Pani doktor stwierdziła że to grypa jelitowa, nie zlecając podstawowych badań usg. Dla pani doktor życzę tyle samo nieprzespanych nocy i stresu. Unikać tego lekarza szerokim łukiem !!

Witam, Pani doktor po przebadaniu mnie stwierdziła niewielkie przeziębienie. Zapisała lekarstwa na przeziębienie w minimalnych dawkach. Po 2 dniach stosowania sie do zaleceń Pani doktor mój stan pogorszył się do takiego stopnia, że nie dawałem już rady. Na własną rękę zmieniłem lekarstwa na dużo mocniejsze i po 2 dniach jak ręką odjął. Nie polecam lekarza ponieważ podchodzi bardzo przedmiotowo do pacjenta.

Witam,

Jestem w ciąży i borykałam się ze strasznym kaszlem - kilka nieprzespanych nocy. Pani Doktor na moją przypadłość przepisała syrop WYKRZTUŚNY oraz zaleciła picie dużej ilości cytryny (co również wzmaga kaszel). Poszłam do prywatnego lekarza z przekonaniem, że w ciąży ta opieka będzie najlepsza - pomyliłam się.