lekarz Małgorzata Popiołek-Śliwka

Polecam gorąco Panią doktor. Chodzimy z córkami od lat - lekarz godny zaufania. Zawsze dokładnie wszystko analizuje, poświęca wystarczająco dużo czasu na rozpoznanie i badania, dokładna, empatyczna. Lekarz z powołania! Każda diagnoza skutecznie rozpoznana i zalecone właściwe leczenie, dzięki temu wiem, że zdrowie moich dzieci jest w dobrych rękach. Polecam gorąco Panią doktor

BARDZO DOBRA LEKARKA DOKŁADNIE TŁUMACZY CHOROBE LECZENIE,POŚWIĘCA DUŻO CZASU PACJENTOWI NA WSZYSTKIE PYTANIA CHĘTNIE ODPOWIE DORADZI,PANI DOKTOR BARDZO UPRZEJMNA I MIŁA DLA DZIECI ZDECYDOWANIE POLECAM!!!!!

Szkoda że Pani doktor przechodzi z Rudy Śląskiej do Chorzowa. Przychodnia przy ul. Wawelskiej straciła swojego najlepszego i właściwie jedynego kompetentnego pediatrę.

Jestem zbulwersowana opinią na temat Pani doktor Małgorzaty Popiołek Śliwki, ponieważ jest ona niezmiernie krzywdząca. Od kilku lat leczę u Pani doktor troje swoich dzieci i absolutnie nigdy nie miałam jakichkolwiek problemów. Zawsze szczegółowo wszystko tłumaczy, przeprowadza dokładny wywiad na temat objawów choroby,przepisuje leki, które zawsze są skuteczne. Ma bardzo dobre podejście do małego pacjenta, czego dowodem są moje dzieci, które uwielbiają Panią doktor.Osobiście mam bardzo duże zaufanie do tej Pani i nie wyobrażam sobie lepszego lekarza dla moich dzieci. Jeżeli chodzi o szczepienia Droga Pani,w interesie nas rodziców jest ...

Jeżeli chodzi o szczepienia Droga Pani,w interesie nas rodziców jest szczepić dzieci a lekarz od tego aby przekazać rzetelną informację na temat szczepień. Wybór należy do Pani. Uważa Pani również, że Pani doktor zrobiła sobie z Pani córeczki królika doświadczalnego, ponieważ przepisała lek którego nie było jeszcze w aptekach a jak już się znalazła taka która chciała go dla Pani sprowadzić, nie wykupiła Pani recepty. Proponuję w takim razie, skoro uważa Pani, iż posiada wystarczającą wiedzę na temat leczenia, aby Pani sama leczyła w domu swoje dziecko. Nikt nie będzie robił Pani sitka z dziecka i co gorsza królika doświadczalnego.

Polecam!Chodze z moimi dziecmi do Pani doktor już pare lat i jestem zadowolona.

Polecam!Chodze z moimi dziecmi do Pani doktor już pare lat i jestem zadowolona.

Pani Doktor niby zawsze miła i uprzejma, ale nie wzbudziła mojego zaufania. Za każdym razem podczas wizyt pytała, czy oprócz obowiązkowych szczepień będziemy jeszcze szczepić dziecko przeciwko rotawirusom, pneumokokom itp.- oczywiście gorąco namawiając i polecając te szczepionki. A kiedy oboje z mężem, (po zasięgnięciu opinii innych lekarzy- czy szczepić, czy nie)uznaliśmy,że nie będziemy dodatkowo szczepić dziecka, Pani Doktor skwitowała to słowami, że inni rodzice zapożyczają się, żeby kupić dziecku te szczepionki. Nie chodzi tu teraz o finanse, bo stać nas było ne te szczepionki, córcia jest naszym jedynym dzieckiem i porostu nie chcieliśmy robić z jej małego ciałka sitka- wbijając kolejne szczepionki. Pomijam już fakt, że moja pociecha jak tylko widziała Panią doktor to rozpoczynał się przeraźliwy płacz- jeszcze zanim Pani Doktor przystąpiła do jakiegokolwiek badania. Tak poprostu tak na nią reagowała. Przy innych lekarzach, (bo przepisałam dziecko do innej przychodni) jest wszystko w porządku. Marudzi tylko podczas kontroli gardła (patykiem), ale to normalne, bo tego nikt nie znosi. Opiszę jeszcze inną sytuację- dot. recept i lekarstw jakie Pani Doktor przepisuje. Podczas jednej z wizyt, kiedy córcia miała katar i kaszel (brzydki kaszel) co wzbudziło nasze obawy, że to może być coś więcej niż tylko przeziębienie, udaliśmy się do lekarza, żeby osłuchać małą, wdrożyć leczenie i żeby zapobiec dalszemu rozwojowi infekcji. Pani Doktor przepisała wówczas syrop na kaszel, coś przeciw gorączce (gdyby się pojawiła), i jeszcze jeden specyfik- jakiś preparat witaminowy w syropie (na receptę). Zaczęłam poszukiwania tego specyfiku, a panie w aptekach robiły wielkie oczy jak pokazywałam receptę, bo w życiu o tym leku nie słyszały, nie było go ani w komputerze (wpisując nazwę leku) ani nawet w podręcznym vademecum (leksykonie) jaki jest w aptece. Aż w kolejnej aptece, którą odwiedziłam w tym dniu, Pani była tak uprzejma i zadzwoniła do hurtowni z zapytaniem o ten lek. Okazało się, że ten specyfik jest nowością na rynku farmaceutycznym, hurtownia go jeszcze nie otrzymała od firmy farmaceutycznej i że oczywiście mogą go sprowadzić. Podziękowałam, leku nie kupiłam (recepta została niezrealizowana), córcia wyzdrowiała, a ja zmieniłam dziecku przychodnie i lekarza. Osobiście nie jestem ze testowaniem nowych lekarstw i to w dodatku na małym dziecku (1,5 roku). Pani Doktor Śliwka nie będzie robiła z mojego dziecka "królika doświadczalnego"...

lekarka która malo przepisuje antybiotyk!!!a ja jako mama wole inna metode leczenia,ponad trzy lata chodzimy do pani doktor,dzięki badaniom które zleciła wykonać mojemu synkowi wyszły pewne nieprawidłowości pomogła i poleciła mi swietnych lekarzy którzy pomagaja mojemu maluszkowi w pokonaniu alergii.polecam goraco swietny pediatra.

polecam, bardzo miła i kompetentna lekarka

polecam, bardzo miła i kompetentna lekarka

Ufam Pani Doktor, a mój syn czuje się w Jej gabinecie bezpiecznie. Jest kompetentna, dokładna w razie wątpliwości kieruje nas na dodatkowe badania czy do specjalistów. Stanowcza i konkretna.

jak mieszkałam na śląsku najlepszy pediatra który jako jedyny pomógł naszej córeczce