lekarz Małgorzata Potentas

Pierwszy lekarz od dawna, który był szczerze zainteresowany moim stanem zdrowia. Cieszę się niezmiernie, że poczytałam opinie i zapisałam się akurat do Pani doktor. Polecam każdemu!

Wspaniały lekarz! Miałam przyjemność mieć wizytę w formie teleporady i kolejna wizytę również chce odbyć tylko u takiego Internisty jakim jest Pani Małgorzata. Gdyby wszyscy lekarze byli tak zaangażowani w pomoc pacjentom. opinie poniżej mówią zreszta wszystko nic więcej nie trzeba dodawać :)

opinie poniżej mówią zreszta wszystko nic więcej nie trzeba dodawać :)

Dziś miałam przyjemność rozmawiać z Panią Doktor. Jakże się cieszę, że trafiłam na takiego cudownego lekarza. Czuję, że wreszcie jestem w dobrych rękach. Wszystko na 6+

Dziś miałam przyjemność rozmawiać z Panią Doktor.

Za mało tych gwiazdek oceniających osobowość i podejście do wykonywania swojej pracy w przypadku Pani Doktor. Właściwie wszystko zostało napisane tutaj już wcześniej, Ja chciałbym tylko dodać to, że marzy mi się aby chociaż jakaś część naszych lekarzy podchodziła do tego co robią i do pacjenta z takim zaangażowaniem jak ona.

Pani Gosia jest najcudowniejszą lekarką jaką poznałam! Od urodzenia miałam jednego lekarza pierwszego kontaku, przyszedł czas na zmiany (tak, po 25 latach...) i trafiłam w ręce właśnie tej Pani. Lepiej być nie mogło! Jest przesympatyczna, dociekliwa, widać że dobro pacjenta jest dla niej ważne! Z całego serca życzę jej sukcesów! Justyna

Justyna

naprawde godna zaufania. Nie patrzy na zegarek tylko cierpliwie slucha pacjenta. Lekarz z powolania!

Nigdy jeszcze nie spotkałam tak przemiłej i pomocnej osoby- aż się czuje, że jest się mile widzianym pacjentem i Pani Doktor z całej siły chce pomóc. Przy tym wszystko cierpliwie wytłumaczy, dopyta się o szczegóły, ogólny stan zdrowia i samopoczucie... bardzo, bardzo polecam- Doktorka na medal!

Pani Małgorzata Potentas jest zdecydowanie godna polecenia! Jest zawsze zaangażowana, przemiła i kulturalna. Lekarz jak z bajki!

Zdecydowanie polecam Panią Dr!Przy wizycie ,,po receptę",zapytała,czy coś się dzieje może poza tym,jak ogólne samopoczucie,czy coś nie dolega,czy może w czymś jeszcze pomóc!Nigdy nie spotkałam równie uprzejmej lekarki!Wytłumaczyła,jak działa lek,sprawdziła cenę,zapisała wszystko na dodatkowej kartce. Oceniam na 6 z plusem

Niesamowita lekarka! Cierpliwie tłumaczy na czym polega choroba, co może ją wywołać i jak z nią walczyć. Rzadko się zdarza, aby lekarz tak dokładnie wytłumaczył pacjentowi proces leczenia. Dlatego też szczerze polecam wizytę u Pani Doktor!