lekarz Małgorzata Poziomek-Tobota

Wspaniala Pani Doktor o ogromnej wiedzy, profesjonalizmie i cudownym podejsciu do dzieci. Byla u nas na wizycie domowej juz 2 razy i za kazdym razem bardzo dokladnie zbadala syna, dokonala trafnej diagnozy i udzielila wielu dobrych rad i wskazowek. Prawdziwy lekarz z powolania! Dziekujemy!

Pani doktor była u nas wczoraj na wizycie domowej z placówki Medicover z powodu choroby syna (gorączka, wymioty, wysypka). Bardzo dokładnie i szczegółowo zbadała dziecko, osłuchała, zobaczyła uszy, gardło, zbadała palpacyjnie. Szczegółowo przedstawiła plan leczenia, wypisała leki, dała skierowanie na badanie moczu dla syna, dla mnie wystawiła L4. Bardzo miła i profesjonalna osoba, polecam.

Polecam. Super kompetencje, wspaniałe podejście, kultura najwyższych lotów, uprzejmość i poświęcony czas bez granic.

Fantastyczna Pani doktor. Cierpliwa, kompetentna, zawsze gotowa nieść pomoc. Przynosi nam wsparcie na wizytach domowych od 11 lat. Zawsze można liczyć na rzetelną i fachową pomoc.