Małgorzata Prejbisz

Bardzo rzetelna i profesjonalna. Otrzymałam skierowania do specjalistów i zostałam przygotowana na konsultacje z nimi dzięki skierowaniu na badania.

Bardzo pomocna, sympatyczna i mądra Pani Doktor. Stara się poświęcić czas pacjentowi i kompleksowo pomóc. Widać,że angażuje się w swoją pracę i ma dużą wiedzę. Bardzo polecam.

Dobra, a teraz bez żartów. Gdzie teraz dr Prejbisz przyjmuje, bo dowiedziałem się, że od listopada nie przyjmuje w CMP na ul. Chmielnej w Warszawie. A potrzebuje się dostać do dobrego lekarza, a z dotychczas spotkanych lekarzy lepszego internisty niż dr Prejbisz nie znalazłem?

Pani Doktor to złoto, a nie lekarz. Wszystkie jej podejrzenia, które dla mnie były zaskakujące następnie potwierdziły się. Pani Doktor zawsze stosuje skuteczne nieinwazyjne leczenie, podchodzi do pacjenta indywidualnie, z troską. Widać, że to lekarz z powołania. Nie zmienię Pani Doktor na żadnego innego lekarza.

Pani doktor Prejbisz jest naprawdę godna polecenia. Od kilku lat jest moim lekarzem pierwszego kontaktu i zawsze jestem bardzo zadowolony. Przede wszystkim bardzo dokładnie tłumaczy przyczyny i konsekwencje choroby, z którą w danym czasie się zmagam. W interesujący sposób przekazuje te informacje tak, że za każdym razem z takiego spotkania wychodzę bogatszy o wiedzę, jak też zachorowań można zapobiec oraz jak postępować w przypadku nawrotu choroby. Pani doktor jest bardzo cierpliwa i zawsze służy poradą. Za każdym razem czuję się jak prawdziwy pacjent, którym zajmuje się specjalista, a nie jak numer pesel z przypisanym przypadkiem chorobowym.

Niestety NIE polecam. Pani doktor odmówiła mi skierowania na podstawowe badania labolatoryjne tłumacząc,że jestem zbyt młody na profilaktykę. Widząc niepokojące wyniki sprzed roku dotyczące m.in. podwyższonego cholesterolu oraz aminotransferazy alaninowej nie uzyskałem skierowania na badania refundowane z NFZ. Zrobiwszy badania prywatnie,płacąc okazało się,że wyniki się pogorszyły i konsultując je z innym lekarzem, od razu dostałem szereg skierowań na dodatkowe badania np. USG jamy brzusznej.

Niestety NIE polecam.

Najwspanialszy lekarz na jakiego trafiłam. Pani Doktor jest bardzo konkretna, cierpliwa, dokładna, dociekliwa, ma niewiarygodnie szeroką wiedzę...Z całego serca każdemu polecam dr Prejbisz, jestem szczęśliwa, że kilka lat temu " do niej trafiłam"....

Bardzo miła i profesjonalna, przeprowadza dokładny wywiad i tak samo bada, dokładnie tłumaczy podstawy diagnozy. Człowiek czuje, że jest się w dobrych rękach.

Pani Małgorzata jest bardzo dobrym lekarzem. Wizyta u niej przebiega bardzo przyjemnie. Pani Małgorzata wysłuchała mnie i zaangażowała się w poszukiwanie rozwiązania problemów. Polecam Panią Małgorzatę.

Zdecydowanie polecam Panią Dokor. Jest kulturalna, bardzo pomocna. Widać, że posiada dużą wiedzę....................................................................................................................................................................................