dr n. med. Małgorzata Pruszczyńska-Chmielnicka

Diabetolog

Gorąco polecam Wizytę u Pani Doktor. Na wszystkie zadawane pytanie odpowiadała rzeczowo i zrozumiale. Nie miała problemów z wypisaniem recepty na leki i paski testowych (co było problemem u innych lekarzy). Zaleciła dodatkowe badania w celu sprawdzenia postępowania leczenia Cukrzycy 2. Jestem leczona przez Panią Doktor od kilku lat i nie było żadnych problemów. . Pani Doktor życzę dużo zdrowia. Dziękuję.

U mnie było wręcz odwrotnie długo leczyłam tatę u innego specjalisty. Znajoma poleciła mi panią dr. Pruszczyńską. Obecny stan jest dużo lepszy. Na oddziale pani ordynator zlecono szczegółowe badania i przy okazji doprowadzono do lepszego stany zdrowia w związku z inną chorobą wewnętrzną. pani dr. jest osobą bardzo otwartą w stosunku do pacjenta i prowadzi bardzo dokładny wywiad.

Pani Dr Małgorzata Chmielnicka-Pruszczyńska to bardzo dobry Diabetolog , Ordynator Oddziału Szpitala im Sonnenberga w Łodzi . Zajmuje się mną od początku wykrycia mojej cukrzycy. Osoba bardzo miła , ciepła, sympatyczna , odpowiada na wszystkie zadawane pytania. nigdy nie zbywa pacjenta. Poświęca tyle czasu ile pacjent potrzebuje. Wszystko potrafi wytłumaczyć w jasny sposób. To Lekarz , który słucha tego co pacjent do Niej mówi. Naprawdę szczerze polecam wszystkim

Ta lekarka to konował jakich mało! Przez 7 lat leczyła moją mamę na cukrzycę typu 2. Robiła jej wielką łaskę, że w ogóle przyjmuje, poświęcała jej całe 5 minut i ani razu nie zleciła podstawowych, newralgicznych przy tego typu chorobie badań! Wow! Mama zaczęła mieć strasznie wysokie cukry na czczo i fatalne samopoczucie. Pani Pruszczyńska powiedziała, że "tak już będzie" i kazała mamie ograniczyć dietę! Ograniczyć dietę, która i tak była już mocno okrojona na wiosek w/w lekarki. Dopiero po 7 latach namówiłam mamę na konsultację z innym specjalistą. Okazało się, że nie ma cukrzycy typu 2 ale 1! I że przez 7 lat choroby była leczona tylko przez rok i przyjmowała minimalne dawki insuliny! Chyba nie muszę mówić, jakie spustoszenie panuje teraz w jej organizmie? Jak zniszczone są nerki i jak zagalopowały zmiany miażdżycowe? Ja bym Panią doktor pozbawiła licencji, gdybym tylko miała taką możliwość! Na szczęście mama trafiła teraz po opiekę świetnego lekarza, który powiedział, że zrobi wszystko, by polepszył jej się standard życia. Ale Pani doktor należy się wezwanie do Prokuratury