dr n. med. Małgorzata Pukal

Reumatolog

Dużo by pisać o Pani doktor ,ale nie o to chodzi. Pani doktor jest przede wszystkim wspaniałym człowiekiem, który budzi zaufanie. Jest lekarzem z powołania, który cały swój czas poświęca leczeniu i ciągłemu dokształcaniu się. Jest super fachowcem nie tylko w swojej dziedzinie tj. reumatologii, a przede wszystkim immunologii , ale jest lekarzem o wszechstronnej wiedzy , cierpliwa, skrupulatna, dociekliwa w każdym przypadku. Otwarta na człowieka i jego problemy, każdego traktuje jak najważniejszy przypadek. Jestem bardzo wdzięczna losowi za to, że trafiłam pod opiekę Pani doktor.

Pani doktor jest osobą bardzo miłą w kontakcie z pacjentem,tłumaczy dlaczego tak się stało chce dotrzec do przyczyny choroby a przy tym stara sie przedstawic stan jaki jest w dniu wizyty i przedstawia jak Ona ze swej perspektywy widziałaby przebieg leczenia jadnoczesnie podajac rokowanie lub uwagi dotyczace stanów przebiegu leczenia i nie obiecuje gruszek na wierzbie a bardzo realnie podaje stan medyczny naszego organizmu.Rozmowa z p.Małgorzatą Pukal jest czystą przyjemnoscią ,mówi językiem zrozumiałym dla pacjenta wykorzystując proste określenia terminologi medycznej.Pani doktor jest godna zaufanie i bardzo polecam jej skuteczność leczenia.Opinię piszę w imieniu żony Krystyny Łabno-byłej i obecnej pacjentki p,Małgorzaty Pukal.

jest godna polecenia,kompetentna,poświęca czas w zależności od potrzeby bada i tłumaczy wystarczająco i uprzejmie. Ma szeroką wiedzę i stara się problemy rozwiązywać kompleksowo.

Nigdy w życiu żaden lekarz nie poświęcił mi tyle czasu na badanie za pieniądze co Pani doktor na NFZ!Wizyta u tego lekarza trwa godzinę, Pani doktor badała mnie z lupą, każdy fragment ciała.Konkretny lekarz, uparty w dobrym znaczeniu tego słowa, służy pomocą, odbiera telefony od pacjentów. Medycyna to jej życie... Gorąco polecam i pozdrawiam Justyna z N.Sącza

To najlepszy lekarz specjalista z jakim się spotkałem do tej pory. Kobieta wie co robi i robi to wyjątkowo skrupulatnie i rzeczowo a wiem, gdyż niedawno skończyłem leczenie w szpitalu gdzie trafiłem i dopóki nie zajęła się mną Pani doktor to ogólnie było cięzko i w zasadzie ledwo chodziłem. Bardzo sumienny lekarz, który działa niezwykle sprawnie oraz szybko co czasem może omylnie być traktowane jako małe zainteresowanie pacjentem - ale zapewniam,iż to tylko złudzenie!

Lekarz z powołania.Bardzo kompetentna.Szkoda że przyimuje tylko dwa razy wtygodniu i musi pracować ponad siły .

Świetny lekarz z tzw. powołania.Stawia szybkie i celne diagnozy, poświęca się pacjentom w 100 % (niezależnie od ich wieku, wykształcenia i statusu społecznego ), co miałam możność zaobserwować w takcie mojego pobytu w szpitalu. Czasami sprawia wrażenie mało uprzejmej i zniecierpliwionej , no i nigdy się nie uśmiecha ( 9 dni pobytu w szpitalu i ani jednego usmiechu do nikogo).Najważniejsze,że leczenie skuteczne i jestem zdrowa :). POLECEM

LEKARZ Z POWOLANIA. KOMPETENTNA, DOKLADNA ,DOCIEKLIWA. POTRAFI POSWIECIC PACJENTOWI NAPRAWDE DUZO CZASU, NIE TRAKTUJAC GO JEDYNIE JAKO PRZYPADEK MEDYCZNY, ALE JAK CZLOWIEKA. WSPANIALY LEKARZ I FACHOWIEC.POLECAM.

Super lekarz!.Pani doktor bardzo dokładna.Życzę każdemu być pod jej opieką.

Super lekarz!.Pani doktor bardzo dokładna.Życzę każdemu być pod jej opieką.

lekarz z powołania,fachowiec w dziedzinie imunologi oraz reumatologi,mogę normalnie pracować i funkcjonować,a bylo bardzo ciężko.Cały czas poświęca się dla pacjentów,jednocześnie zagłębia się w przyczyny tych cholernych chorób,by móc jak najlepiej pomóc chorym.

Wciąż poszukujesz "Reumatolog Brzesko"?

Zamenis -Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Królewska 31/1

Klinika ORL
ul.Śniadeckich 2
Kraków Kraków
Małopolskie Centrum Medyczne S.C.
ulica Rejtana 2