lekarz Małgorzata Puziewicz-Krzemienowska

Chirurg dziecięcy

Pomijając już fakt, że jest wybitnym specjalistą- co oczywiście najważniejsze!!!To ma świetne podejście do dzieci- bardzo indywidualne i widać, że wykonywany zawód to nie tylko praca, ale i pasja. Pierwszy raz się spotkałam z tak świetnym podejściem do małego pacjenta :-) i polecam każdemu z całego serca, a Pani doktor życzymy wszystkiego najlepszego :-)

Wszystkim polecam Panią Doktor. Ona jest wspaniałym chirurgiem. Ma podejście do dzieci jest ciepła i zna się na tym co robi widać że to lekarz z powołania wszystko wytłumaczy dokładnie objaśnia co robi z dzieckiem podczas zabiegu. Operowała mojego 5 miesięcznego synka po zabiegu moje dziecko było żywe energiczne uśmiechnięte i zadowolone nic go nie bolało. Pani Doktor interesowała się jego stanem zdrowia a to teraz rzadkość wśród lekarzy... Bardzo jej dziękuje za opieka nad moim dzieckiem...

Na wizycie konsultacyjnej Pani Doktor Małgorzata Puziewicz-Krzemienowska wyjaśniła synowi co spowodowało jego chorobę, jakie będzie leczenie i dokładnie przedstawiła procedurę zabiegu. Ja jako ojciec mogę z całym przekonaniem polecić Panią Doktor, iż jest to człowiek bardzo rzeczowy i kompetentny, cechujący się profesjonalizmem w swoich działaniach./oby wszyscy lekarze dziecięcy tacy byli :)/

Dobre podejście do dziecka. Podejście pani doktor do problemu, choroby jest indywidualne. Koszt wizyty 100zł. Szczerze polecam tę lekarkę innym rodzicom.

To już mój drugi kontakt z panią doktor i podobnie jak poprzednim razem tak i teraz jestem bardzo zadowolona z przebiegu wizyty. Moje dziecko zwykle płaczące podczas badania i bardzo nieśmiałe było pogodne i ufne. Pani doktor ma świetne podejście do dzieci. Pod koniec wizyty mój Karolek nie chciał iść do domu, tylko bawił się autkami i budował wieżę z klocków. Poza tym pani doktor wyjaśniła mi dokładnie na czym polega choroba mojego synka i w jaki sposób mam postępować, przepisała odpowiednie leczenie Byłam bardzo załamana,gdyż problem u mojego dziecka trwał już kilka miesięcy i przestałam mieć nadzieję na poprawę.Wcześniej odwiedziłam różnych lekarzy. Obecnie minęły 3 tygodnie od wizyty,a ja sama widzę jak duża jest poprawa. Bardzo polecam panią doktor za jej podejście i kompetencje.

Wciąż poszukujesz "Chirurg dziecięcy Luboszyce"?

Renata Popiołek

Chirurg dziecięcy