lekarz Małgorzata Puziewicz-Krzemienowska

Chirurg dziecięcy

Serdecznie polecam Panią Dr z całego serca za:podejście do pacjenta , za posiadaną wiedzę , za profesjonalizm,za skuteczność za serce takie zwyczajne do ludzi, Lekarz godny zaufania i polecenia . Chciało by się napisać na 5 pkt 10pkt

Lekarz godny zaufania i polecenia .
Chciało by się napisać na 5 pkt 10pkt

Pomijając już fakt, że jest wybitnym specjalistą- co oczywiście najważniejsze!!!To ma świetne podejście do dzieci- bardzo indywidualne i widać, że wykonywany zawód to nie tylko praca, ale i pasja. Pierwszy raz się spotkałam z tak świetnym podejściem do małego pacjenta :-) i polecam każdemu z całego serca, a Pani doktor życzymy wszystkiego najlepszego :-)

Wszystkim polecam Panią Doktor. Ona jest wspaniałym chirurgiem. Ma podejście do dzieci jest ciepła i zna się na tym co robi widać że to lekarz z powołania wszystko wytłumaczy dokładnie objaśnia co robi z dzieckiem podczas zabiegu. Operowała mojego 5 miesięcznego synka po zabiegu moje dziecko było żywe energiczne uśmiechnięte i zadowolone nic go nie bolało. Pani Doktor interesowała się jego stanem zdrowia a to teraz rzadkość wśród lekarzy... Bardzo jej dziękuje za opieka nad moim dzieckiem...

Na wizycie konsultacyjnej Pani Doktor Małgorzata Puziewicz-Krzemienowska wyjaśniła synowi co spowodowało jego chorobę, jakie będzie leczenie i dokładnie przedstawiła procedurę zabiegu. Ja jako ojciec mogę z całym przekonaniem polecić Panią Doktor, iż jest to człowiek bardzo rzeczowy i kompetentny, cechujący się profesjonalizmem w swoich działaniach./oby wszyscy lekarze dziecięcy tacy byli :)/

Dobre podejście do dziecka. Podejście pani doktor do problemu, choroby jest indywidualne. Koszt wizyty 100zł. Szczerze polecam tę lekarkę innym rodzicom.

To już mój drugi kontakt z panią doktor i podobnie jak poprzednim razem tak i teraz jestem bardzo zadowolona z przebiegu wizyty. Moje dziecko zwykle płaczące podczas badania i bardzo nieśmiałe było pogodne i ufne. Pani doktor ma świetne podejście do dzieci. Pod koniec wizyty mój Karolek nie chciał iść do domu, tylko bawił się autkami i budował wieżę z klocków. Poza tym pani doktor wyjaśniła mi dokładnie na czym polega choroba mojego synka i w jaki sposób mam postępować, przepisała odpowiednie leczenie Byłam bardzo załamana,gdyż problem u mojego dziecka trwał już kilka miesięcy i przestałam mieć nadzieję na poprawę.Wcześniej odwiedziłam różnych lekarzy. Obecnie minęły 3 tygodnie od wizyty,a ja sama widzę jak duża jest poprawa. Bardzo polecam panią doktor za jej podejście i kompetencje.

Nic dodać, nic ująć - właściwy człowiek na właściwym miejscu. Autentyczne zaangażowanie w rozwiązanie problemu, do tego tłumaczenie nam, laikom, co się naprawdę dzieje z dzieckiem. W gabinecie jak w przedszkolu: czysto, miło i przytulnie. Dużo zabawek. Z całego serca dziękujemy.

JESTEM ZADOWOLONY Z WIZYTY U PANI DOKTOR WYTŁUMACZYŁA NAM NA CZYM POLEGA ZABIEG,KTÓREGO NIE PRZESUNĘŁA NA NASTĘPNĄ WIZYTĘ LECZ OD RAZU WYKONAŁA.POLECAM WIZYTY U TEJ SPECJALISTKI. RODZIC Z OKOLIC PRUDNIKA

Pani doktor niezwykle rzeczowa i kompetentna a przy tym ciepła i uśmiechnięta do dziecka.W stresowej przecież dla nas sytuacji, jaką jest choroba dziecka,wykazała dużo taktu i zrozumienia. Obyśmy się już więcej nie musieli spotykać, co oczywiste, ale jeżeli już - to tylko do niej.Polecam z czystym sumieniem.