lekarz Małgorzata Pyrzowska

Laryngolog, Foniatra

Tak ogólnie to jestem zadowolony z wizyty u Pani Pyrzowskiej. Bardzo przyjemny z niej człowiek. Poświeca dużo czasu dla pacjenta. Wysłuchuje dokładnie pacjenta, sama dużo mówi, tłumaczy dokładnie i zrozumiale. Myślę że Pani laryngolog ma wiedze i doswiadczenie. Jestem troche ostrożny w ostatnim zdaniu ponieważ moje leczenie jeszcze sie nie zakończyło. Pani doktor w moim przypadku tylko wykłuczyła przyczyny laryngologiczne i zaleciła mi wizytę u innego specjalisty. Wizyta troche droga, wiadomo, szkoda "stówki", ale po wyjściu z gabinetu ma sie wrażenie że wizyta była warta tego.

Leczę swoje dziecko już od 2 lat na wysiękowe zapalenie uszu - bez rezultatu. Od znajomych dostałam namiary na Panią doktor. I ku wielkiemu zdziwieniu już po dwóch miesiącach leczenia widać pierwsze rezultaty, choć do całkowitego wyleczenia jeszcze daleka droga. Bardzo uprzejma, wysłuchała i obejrzała całą historię choroby, poświęciła dziecku sporo czasu, rozmawiała z dzieckiem potrafiąc rozładować jego stres związany z dotychczasowym leczeniem i kontaktami z lekarzami. Rzeczowo aczkolwiek przystępnie tłumaczy dalsze leczenie jak i chorobę, z którą do niej trafiliśmy. A co najważniejsze czy idę prywatnie, czy na fundusz nie widać różnicy w traktowaniu pacjenta. Zdecydowanie polecam!!!

CO PRAWDA BYŁEM W TAMTYM ROKU I KILKA LAT PÓŹNIEJ I POWIEM KRÓTKO TAKICH LEKARZY JAK PANI MAŁGORZATA JEST NIEWIELU.BARDZO DOBRA NAJLEPSZA W ELBLĄGU TO POWIEM Z PEŁNA ŚWIADOMOŚCIĄ NIE WSPOMINAJĄC JUŻ O SPRZĘCIE DO BADAŃ KTÓRY POSIADA.TAKICH APARATÓW NIE POSIADA NAWET SZPITAL.MOŻNA ZROBIĆ PEŁNE BADANIE KRTANI,GARDŁA I STRUN GŁOSOWYCH,A TAKŻE ZOBACZYĆ TO WSZYSTKO NA MONITORZE.LEKARZ ,SPRZĘT DO BADAŃ PIERWSZA KLASA.POLECAM WSZYSTKIM ZAINTERESOWANYM. pacjent-ARTUR.POTAPSKI

Lekarka z dużym doświadczeniem, dobrym podejściem do pacjenta. Konkretnie zadziałała jej metoda i postawiła mnie na nogi, polecam wszystkim.as

W rozmowie z lekarzem czuję że jestem w pełni rozumiany i diagnoza która została wystawiona w pełni została mi wytłumaczona. Po skierowaniu do innych specjalistów i wizycie u nich potwierdziły się w pełni przypuszczenia lekarza. Choroba która mnie dotknęła została wyleczona.

Pani doktor jest fachowcem wysokiej klasy. Doskonały diagnostyk i specjalista. Przeprowadza szczegółowe badania i dokładnie wszystko tłumaczy. Polecam!

Pani doktor kompetentna,miła ,zainteresowana problemem zdrowotnym oraz współistniejącymi chorobami.Jedyny mankament to Pani w rejestracji ....nie miła i nie wzbudzająca zaufania ....tak jakby chciała powiedzieć a dajcie wy mi wszyscy święty spokój.Lekceważy potencjalnego pacjenta .

Pani Doktor jest bardzo dobrym fachowcem. Uchroniła moją mamę od kolejnego zbednego i bolesnego zabiegu. Dzisiaj wiem, co mamie dolega i Pani Doktor zasugerowała aparat słuchowy, co okazało sie bardzo dobrym rozwiązaniem. Dziękuję.

Pani doktor bardzo pomogła mi przy dziecka chorobie. Kobieta miła, ma podejście do dzieci. Pani w rejestracji bardzo uprzejma. Polecam

Polecam w 100%.Sprawdzony lekarz z dobrą opinią w Elblągu.Trafiła z diagnozą od razu.Jestem już wyleczona.

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Elbląg"?

Szpital
ul.Komenskiego