lekarz Małgorzata Pytko

Ginekolog, USG

Byłam u tej Pani zrobić badanie połówkowe. Wszystko mi pięknie pokazała, opisała ale nie dostałam żadnego zdjęcia 3D ani nagrania. Cena spora ALE nie żałuje, dowiedziałam się tego czego nijak nie mogłam się dowiedzieć od swojej obecnej gin. Pani Pytko bardzo miła, sympatyczna, ładny gabinet. Fajnie, szkoda tylko że prywatnie.

jestem rozczarowana...Pierwsza wizyta u dr Pytko była dla mnie zaskoczeniem. Profesjonalizm, mila kobieta itp.gabinet naprawdę o wysokim standardzie. Jestem bardzo delikatna, ale badanie mnie nie bolało. Również miłym zaskoczeniem było badanie piersi. Jednak patrząc z perspektywy czasu takie bajery to nie wszystko.. wyuczone zwroty, gesty. Jestem studentka uniwersytetu medycznego i bardzo chciałam dowiedzieć się podstawowych rzeczy o mojej dolegliwości. Jednak szczerze powiem,że nie uzyskałam odpowiedzi, która by mnie zadowoliła. Takie informacje mogłam zdobyć przeglądając internet.. Nie potrafiła wręcz odpowiedzieć na moje pytania niektóre . ciągle używała komputera aż poprosiłam,żeby mnie wysłuchała. Niestety wracałam parę razy do tej dr i mam wrażenie, że tylko chciała ściągnąć kasę. Kontakt z nią też był coraz gorszy bo w ogóle nie słuchała mnie. ciągle patrzyła w ten komputer, badania też bolały. i jest coraz drożej. po prostu. patrzę okiem przyszłego pracownika służby zdrowia i chodzi tutaj po prostu o wyciągniecie pieniędzy od pacjenta, który zaufa lekarzowi licząc, że zostanie wyleczony. raczej bym bardziej przyjrzała się tutaj skuteczności leczenia, niż tylko bazowaniu na miłej atmosferze.( która też jest ważna, ale choroby nie wyleczy)

Dziś byłam na USG i tej wspaniałej Pani;) Polecam ją każdemu;) wszystko wyjaśnia, daje śliczne zdjęcia a nie jakieś pierwsze lepsze ;) PO PROSTU WSPANIAŁA KOBIETA. Żałuje jednej rzeczy:( że to nie jest moja Pani prowadząca ciążę,bo chodzę na NFZ i nie zawsze mam pieniądze na prywatnego lekarza.Ale jak tylko będę mogla będę do niej chodziła na USG:)))

Pani doktor Małgorzata Pytko, to lekarz godny zaufania i każdych pieniędzy. Od kilku lat, odkąd rozpoczęłam studia 200 km od domu, chodzę do Pani doktor i nie żałuję, wyleczyła mi przydatki, wyciągnęła z ogromnego zagrożenia ciążę, w którą wg innych lekarzy miałam nie zajść, a jeśli już to metodą in vitro. Jest po prostu świetna, fachowa, mądra, uprzejma i można się 'zaprzyjaźnić'. Z pewnością nie zależy jej na pieniądzach!!! Co uważam, za bardzo ważny aspekt. Ogólnie rzecz biorąc wystawiam Jej 5 chodź gdybym mogła,byłoby wyżej.

Jestem po pierwszej wizycie u pani doktor i juz wiem, że będzie ona moim stałym lekarzem. Konkretna, profesjonalna, a przy tym uprzejma i otwarta. Cierpliwie odpowiadała na moje wszystkie pytania, bo jak sama powiedziała: najważniejsza jest samoświadomość ciała i poczucie bezpieczeństwa. Ustaliłyśmy harmonogram badań, które chcę zrobić ze względu na planowaną ciąże. Wizyta trwała prawie godzinę, a ja wyszlam z pozytywnym nastawieniem i rzetelnymi informacjami.

Pani Pytko to chyba jedyny lekarz, który nie wysyła pacjentki od razu na operacje. Byłam u kilku ginekologów i każdy z nich kierował mnie na operacje usuniecia torbieli jajnika, dopiero pani Pytko dała mi leki. Torbiel się wchłonęła, a wiec operacja wcale nie była potzrebna. Od tamtej pory pani Pytko jest moim stałym ginekologiem.

Chodzę do pani doktor od paru miesięcy. Muszę przyznać , że jest naprawdę znakomita. Doskonale dobrała mi antykoncepcję. Zleciła badania. Zażywałam wcześniej tabletki od 6 lat i nikt mi takich badań nie zaproponował. Doktor powiedziała mi dopiero o konieczności ich wykonania. Zbadała mi też piersi. Poprzednio też nikt tego nie robił. Uważam doktor Pytko za bardzo dobrego lekarza.

Polecam z czystym sumieniem. Wspaniała ciepła, nie traktuje pacjentek przedmiotowo, nigdy przed gabinetem nie musiałam czekać dłużej niż kilkanaście minut. Elegancka, schludna, gabinet czysty. Przeprowadza rzetelny wywiad, po roku brania pigułek, zanim przepisała nowe, zrobiła badania min, jak wątroba toleruje tę chemię. Kiedy zaczęłam krwawić w 4 tyg ciąży, (której nie udało się uratować pomimo trafienia do szpitala bo jak okazało się była to ciąża "bezzarodkowa), poświęciła aż godzinę na rozmowę, spokojnie tłumacząc dlaczego tak wyszło, przekonując iż w niczym nie powinnam mieć do siebie pretensji i nie wzięła pieniędzy mówiąc iż "Za rozmowę nie pobiera"

Pani Pytko to lekarz z powołania, świetnie prowadzi ciąże, jest delikata, widać że zna się na rzeczy. Dzięki niej mam pewność, że jestem zdrowa i że z moim Maleństwem jest wszystko w porządku - a to dla mnie najważniejsze. Polecam wszystkim gorąco!

Mam 20 lat i Pani Pytko jest jedynym lekarzem, którego się nie boję:) Potrafi świetnie rozmawiać z mlodymi ludźmi i ciągle przypomina o konieczności samobadania piersi. Jest miła i otwarta. Na ostatniej wizycie miałam też cytologię, bez cytologii jest taniej.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Białystok"?

dolmed

15-267 Białystok
Klinika Leczenia Niepłodności, Ginekologii i Położnictwa Bocian
ul. Akademicka 26,Białystok
15-267 Białystok

Centrum Ginekologii, Endokrynologii i Medycyny Rozrodu "ARTEMIDA" Domitrz i Partnerzy
Włókiennicza 9B/U
15-464 Białystok