lekarz Małgorzata Pytko

Ginekolog, USG

Pani Pytko to chyba jedyny lekarz, który nie wysyła pacjentki od razu na operacje. Byłam u kilku ginekologów i każdy z nich kierował mnie na operacje usuniecia torbieli jajnika, dopiero pani Pytko dała mi leki. Torbiel się wchłonęła, a wiec operacja wcale nie była potzrebna. Od tamtej pory pani Pytko jest moim stałym ginekologiem.

Miła, delikatna, uprzejma, kulturalna, taktowna, badania praktycznie bezbolesne, nowoczesny gabinet, jednorazowe spódniczki i kapcie, nie przepisuje leków bez dodatkowych badań, na które sama kieruje, robi wywiad, gabinet w fajnym miejscu.

Wyjątkowa,fachowa i kompetentna pani doktor. Olbrzymia wiedza i bogate doświadczenie, poza tym w jej gabinecie pacjent ma zapewnioną wysoką jakość usług. Serdecznie polecam.

Chodzę do pani doktor od paru miesięcy. Muszę przyznać , że jest naprawdę znakomita. Doskonale dobrała mi antykoncepcję. Zleciła badania. Zażywałam wcześniej tabletki od 6 lat i nikt mi takich badań nie zaproponował. Doktor powiedziała mi dopiero o konieczności ich wykonania. Zbadała mi też piersi. Poprzednio też nikt tego nie robił. Uważam doktor Pytko za bardzo dobrego lekarza.

pani doktor nie powinna pracowac jako ginekolog -potrafi tylko wyciagac pieniadze a zadnych konkretow ,powiedziala mi ze mam nadzerke bardzo duza i ona laserowo mi usunie -poszlam wiec do innego ginekologa i tam okazuje sie ze nie mam zadnej nadzerki,nie potrzebny zaden zabig -co mozna myslec o takiej doktor???specjalista?tylko od czego

Mam 20 lat i Pani Pytko jest jedynym lekarzem, którego się nie boję:) Potrafi świetnie rozmawiać z mlodymi ludźmi i ciągle przypomina o konieczności samobadania piersi. Jest miła i otwarta. Na ostatniej wizycie miałam też cytologię, bez cytologii jest taniej.

Pani Pytko to najlepszy lekarz, do jakiego trafiłam. Wcześniej leczylam się na NFZ, dlatego moje doświadczenia z lekarzami były naprawdę średnie. Teraz szukam lekarza prywatnego i póki co pani Pytko jest najlepszym wyborem.

Muszę przyznać, że dr Pytko ma świetne podejście do pacjenta. Jeśli tylko jest jakaś wątpliwość to ją wyjaśnia, robi badania. Zdecydowanie polecam!

Pani Pytko to lekarz z powołania, świetnie prowadzi ciąże, jest delikata, widać że zna się na rzeczy. Dzięki niej mam pewność, że jestem zdrowa i że z moim Maleństwem jest wszystko w porządku - a to dla mnie najważniejsze. Polecam wszystkim gorąco!

Pani Pytko od dawna jest moim lekarzem i nie mam żadnych zastrzeżeń do jej pracy. Ma odpowiednie podejście do pacjenta, doskonale pamięta historię choroby i przede wszystkim stawia trafne diagnozy. Zaprowadziłam do niej moją przyjaciółkę i teraz chodzimy do Pani Pytko razem, bo naprawdę nie ma lepszego lekarza:)