lekarz Małgorzata Pytko

Ginekolog, USG

mam bardzo zle doswiadczenia z ta pania doktor...

mam bardzo zle doswiadczenia z ta pania doktor...

Bardzo kompetentna i uprzejma Pani doktor. Byłam u niej na pierwszej wizycie,wszystko wytłumaczyła, zrobiła najpotrzebniejsze badania. Rzeczowo odpowiada na wszystkie pytania. Wzbudza zaufanie. Gabinet elegancki, bez przestarzalego sprzętu. Z czystym sumieniem polecam :)

Bardzo dobry lekarz i cudowna kobieta. Wielce kompetentna, sympatyczna, godna zaufania. Poswieca pacjentce tyle czasu, ile tylko potrzebuje. Wszystko dokladnie tlumaczy, o wszystko pyta, jest rzeczowa i jasno objasnia niezrozumiale kwestie. Goraco polecam wszystkim kobietom, jedna z lepszych ginekologow w Bialymstoku.

Bardzo dobry lekarz. Regularnie chodzę do Pani Pytko i mam pewność, że jestem zdrowa:) jest wyrozumiała, cierpliwa, kompetentna. W każdej sytuacji doradza, bez zbędnych komentarzy:) Szczerze polecam.

Jestem po pierwszej wizycie u pani doktor i juz wiem, że będzie ona moim stałym lekarzem. Konkretna, profesjonalna, a przy tym uprzejma i otwarta. Cierpliwie odpowiadała na moje wszystkie pytania, bo jak sama powiedziała: najważniejsza jest samoświadomość ciała i poczucie bezpieczeństwa. Ustaliłyśmy harmonogram badań, które chcę zrobić ze względu na planowaną ciąże. Wizyta trwała prawie godzinę, a ja wyszlam z pozytywnym nastawieniem i rzetelnymi informacjami.

Polecam w 100% - z wizyty wyszłam baardzo pozytywnie zaskoczona. To pierwszy lekarz w Białym, który podchodzi do pacjenta naprawdę profesjonalnie.

Pani dr bardzo kompetentna,miłą i wyjaśnia wszystko co o nią się zapyta. Polecam panią dr, jest świetnym specjalistą :)

Polecam z czystym sumieniem. Wspaniała ciepła, nie traktuje pacjentek przedmiotowo, nigdy przed gabinetem nie musiałam czekać dłużej niż kilkanaście minut. Elegancka, schludna, gabinet czysty. Przeprowadza rzetelny wywiad, po roku brania pigułek, zanim przepisała nowe, zrobiła badania min, jak wątroba toleruje tę chemię. Kiedy zaczęłam krwawić w 4 tyg ciąży, (której nie udało się uratować pomimo trafienia do szpitala bo jak okazało się była to ciąża "bezzarodkowa), poświęciła aż godzinę na rozmowę, spokojnie tłumacząc dlaczego tak wyszło, przekonując iż w niczym nie powinnam mieć do siebie pretensji i nie wzięła pieniędzy mówiąc iż "Za rozmowę nie pobiera"

Bardzo dobry lekarz. Wykryła u mnie nadżerkę czego wcześniejszy lekarz nie dostrzegł :/

Jest cudownym,ciepłym lekarzem.Bardzo indywidualnie podchodzi do każdego pacjenta.Ze Swoimi poradami,jest "dostępna" prawie w każdej chwili.Lekarz,który potrafi zasugerować i polecić innego lekarza,w ramach konsultacji,upewnienia się co do Swoich przypuszczeń,a nie tak jak inni,którzy nie potrafią się przyznać,że mogą czegoś nie wiedzieć.Jest bardzo kompetentna i oddana swojemu zawodowi.Polecam.