lekarz Małgorzata Pytko

Ginekolog, USG

Witam, yłam u pani doktor parokrotnie i za każdym razem byłam zadowolona z wizyty. Dokładne badanie i wywiad w naprawdę miłej atmosferze. Biorąc pod uwagę rozsądną cenę wizyty mogę zdecydowanie polecić doktor Pytko. Pozdrawiam

Jako lekarz to kompetentna, bardzo rzeczowa i wzbudzająca zaufanie osoba. W pełni spelniła moje oczekiwania, jak rownież moich koleżanek, którym poleciłam tego lekarza.

Jako lekarz to kompetentna, bardzo rzeczowa i wzbudzająca zaufanie osoba.

Nie polecę Pani dr. Brak jej uczciwości względem pacjentki. Przepisuje antykoncepcję hormonalną nie licząc sie z koniecznością wykonania badań krwi ani ze skutkami ubocznymi. Moje bóle głowy trwały wiele miesięcy zanim zauważyła, że "to moze od tabletek?"

Bardzo kompetentna,uprzejma osoba.Nie wypisuje leków hormonalnych(w tym także antykoncepcyjnych) bez niezbędnych badań i konieczności!!! Badanie krwi,cytologia,USG,laser do leczenia nadżerek na miejscu.Gdyby każdy ginekolog miał takie podejście, połowa problemów pacjentek wynikająca z zaniedbań lekarzy, nie istniałaby.

Bardzo kompetentna i konkretna specjalistka. Wzbudziła moje zaufanie i zdobyła szacunek, dzięki wyleczeniu dolegliwości, którą wcześniej leczyłam u innej pani ginekolog bardzo,bardzo długo. Indywidualne podejście i wyczerpująca odpowiedź na zadawane pytania. Polecam wszystkim jako dobrego specjalistę.