lekarz Małgorzata Rachwalska

Radiolog

Jestem zbulwersowana zachowaniem Pani doktor. Badanie USG jamy brzusznej syna trwało 3 minuty, pani podbiła gotowy wynik. Dodatkowo dowiedzieliśmy się, że nie ma co się cieszyć, że usg jest w porządku, bo „na pewno są dziury w jelitach” i trzeba zrobić kolonoskopię, a to już nie jest, jak się wyraziła, myzianie po brzuszku”, poza tym ona osobiście zna wielu nastolatków z perforacjami jelit. Jak można coś takiego powiedzieć dziecku bez postawienia diagnozy popartej odpowiednimi badaniami? Dramat. Omijać szerokim łukiem!

Dramat. Omijać szerokim łukiem!

Nie polecam jakiejkolwiek wizyty u Pani doktor, w życiu nie spotkałam się z takim chamstwem i tak bezczelnym traktowaniem pacjenta. Pani doktor rządzi się własną etyka lekarska.

Nigdy w życiu nie miałam tek ekspresowego,, badania'' żeber Tak, żeber a właściwie ich brzegów. Pani,, doktor"" nie raczyła ruszyć głowicą usg w okolicę brzucha i pleców co zawsze przy badaniu jamy brzusznej miałam robione. Tak jak ktoś wcześniej napisał jeszcze człowiek nie zdąży usiąść a już jest po badaniu pomimo, że na pacjenta ma 10 minut ona robi to w minutę z opisem. Mało tego mój opis jest kopiuj wklej z poprzedniego opisu. A nawet nie wszystko wkleiła,, bo się pańci nie chciało. DRAMAT OMIJAĆ DUUUŻYM ŁUKIEM

Nigdy w życiu nie miałam tek ekspresowego,, badania'' żeber
Tak, żeber a właściwie ich brzegów.
Mało tego mój opis jest kopiuj wklej z poprzedniego opisu.
A nawet nie wszystko wkleiła,, bo się pańci nie chciało.
DRAMAT OMIJAĆ DUUUŻYM
ŁUKIEM

To wszystko prawda co jest tu napisane, żałuję, że nie zapoznałam się z opinią na temat tej lekarki wcześniej, jest tak chamska, że nawet nie zdążyłam usiąść w gabinecie a już wyszłam po bezczelnym pierwszym wrażeniu, które zajęło mi dosłownie 2 minuty

Nigdy nie spotkałam się z tak bezczelnym i obcesowym zachowaniem ze strony lekarza. Pani po skończonym badaniu powiedziała mi, że nie mam się co cieszyć, że nie mam raka ponieważ mogę go mieć w każdej chwili i w każdym wieku :) Zachowanie karygodne i godne zwolnienia.

Nigdy nie spotkałam się z tak lekceważącym podejściem i spaczonymi poglądami. Moja dolegliwość nie przebierając w słowach została nazwana „byle gównem” i że żadnemu lekarzowi nie będzie się chciało zajmować czymś tak błahym. Błahe nie było- inny, doświadczony lekarz wydał opinię i skierowanie do onkologa. Radzę Państwu tę karykaturę specjalisty omijać szerokim łukiem.

Radzę Państwu tę karykaturę specjalisty omijać szerokim łukiem.

Brak kompetencji, brak TAKTU, żenująca kultura osobista. Niezależnie czy badanie wykonuje się w ramach nfz, czy pacjent wykonuje je prywatnie, podejście do pacjenta powinno być takie samo. I biorąc pod uwagę, że za badanie zaplacono ze swojej kieszeni to tak naprawdę prosze Państwa nic to nie zmienia. Jeśli ktoś już jest taki jaki jest to nic to nie zmieni, zadna złotówka... może juz urodzil sie taki, byc może zycie takim go uksztaltowalo.. nie Nam to zwykłym szarym śmiertelnikom oceniać.. mówi się, że należy czlowieka rozumieć. A ja rozumiem, gdy zainwestowane w zdrowie pieniądze przynoszą pożądane przeze mnie efekty. I jeśli ktoś ma takie samo zdanie i nie chce lokować pieniążków tam gdzie nie należy, to wizyt lekarskich NIE POLECAM. Jak już chcecie zasilic komuś konto złotówkami to może by tak ludziom przyjaznym?, milym?, kulturalnym?, kompetentym? i z poszanowaniem do drugiego czlowieka?, ktore jest tak bardzo pożądane przez każdego pacjenta, bez znaczenia na wiek, płeć, status społeczny oraz forme oplacania świadczonych uslug.

"Panią doktor" proponuje omijać "szerokim łukiem". Każdego pacjenta traktuje z góry i jak oszusta, nie ma znaczenia w jakim wieku jest pacjent, nie przeszkadza to zupełnie w pokrzykiwaniu, wydawaniu komend czy podkreślaniu że to ona jest od zadawania pytań. W całym szpitalu w Resku wszyscy doskonale wiedzą że to bardzo nieprzyjemna osoba, aczkolwiek z braku specjalistów, wszyscy już przywykli do stwierdzenia że z tą panią nie ma co dyskutować. Ludzie obudźcie się, bo Ci specjaliści grzeją tyłki za nasze pieniądze! NIE POLECAM!

Opinia bardzo negatywną. Wyjątkowo niemiła "Pani doktor "Pacjenta traktuje jak zło konieczne. Siedząc w poczekalni słyszałyśmy jak krzyczała na starszego Pana,który wszedł na badanie "że nie wie jak ustawić się do badania "A ja nie powiedziałam na komendę ile mam lat lecz podałam rocznik i porządnie mi się oberwało. Nie można o nic zapytać, bo twierdzi, że ona jest od zadawania pytań a nie pacjent. Zasięgnęłam opinii na terenie szpitala i co dziwnego WSZYSCY O TYM WIEDZĄ ale brak radiologów!!!

Wystawiam Pani doktor najwyzszy z mozliwych negatywow jaki tylko sie da. Pani doktor w mojej rodzinie popelnila juz dwa karygodne bledy! Najpierw nie zauwaza nowotworu i mowi ze wszystko jest ok, w innym przypadku nie informuje pacjenta ze ma nowotworowe zmiany przez 4 miesiace!!!! I to nie jest tak ze inni lekarze polecaja ta Pania doktor... Do niej trafia sie tylko i wylacznie bo jest blisko, na pewno nie z polecen ani z wiedzy Pani doktor.