lekarz Małgorzata Rachwalska

Radiolog

Brak kompetencji, brak TAKTU, żenująca kultura osobista. Niezależnie czy badanie wykonuje się w ramach nfz, czy pacjent wykonuje je prywatnie, podejście do pacjenta powinno być takie samo. I biorąc pod uwagę, że za badanie zaplacono ze swojej kieszeni to tak naprawdę prosze Państwa nic to nie zmienia. Jeśli ktoś już jest taki jaki jest to nic to nie zmieni, zadna złotówka... może juz urodzil sie taki, byc może zycie takim go uksztaltowalo.. nie Nam to zwykłym szarym śmiertelnikom oceniać.. mówi się, że należy czlowieka rozumieć. A ja rozumiem, gdy zainwestowane w zdrowie pieniądze przynoszą pożądane przeze mnie efekty. I jeśli ktoś ma takie samo zdanie i nie chce lokować pieniążków tam gdzie nie należy, to wizyt lekarskich NIE POLECAM. Jak już chcecie zasilic komuś konto złotówkami to może by tak ludziom przyjaznym?, milym?, kulturalnym?, kompetentym? i z poszanowaniem do drugiego czlowieka?, ktore jest tak bardzo pożądane przez każdego pacjenta, bez znaczenia na wiek, płeć, status społeczny oraz forme oplacania świadczonych uslug.

"Panią doktor" proponuje omijać "szerokim łukiem". Każdego pacjenta traktuje z góry i jak oszusta, nie ma znaczenia w jakim wieku jest pacjent, nie przeszkadza to zupełnie w pokrzykiwaniu, wydawaniu komend czy podkreślaniu że to ona jest od zadawania pytań. W całym szpitalu w Resku wszyscy doskonale wiedzą że to bardzo nieprzyjemna osoba, aczkolwiek z braku specjalistów, wszyscy już przywykli do stwierdzenia że z tą panią nie ma co dyskutować. Ludzie obudźcie się, bo Ci specjaliści grzeją tyłki za nasze pieniądze! NIE POLECAM!

Opinia bardzo negatywną. Wyjątkowo niemiła "Pani doktor "Pacjenta traktuje jak zło konieczne. Siedząc w poczekalni słyszałyśmy jak krzyczała na starszego Pana,który wszedł na badanie "że nie wie jak ustawić się do badania "A ja nie powiedziałam na komendę ile mam lat lecz podałam rocznik i porządnie mi się oberwało. Nie można o nic zapytać, bo twierdzi, że ona jest od zadawania pytań a nie pacjent. Zasięgnęłam opinii na terenie szpitala i co dziwnego WSZYSCY O TYM WIEDZĄ ale brak radiologów!!!

Wystawiam Pani doktor najwyzszy z mozliwych negatywow jaki tylko sie da. Pani doktor w mojej rodzinie popelnila juz dwa karygodne bledy! Najpierw nie zauwaza nowotworu i mowi ze wszystko jest ok, w innym przypadku nie informuje pacjenta ze ma nowotworowe zmiany przez 4 miesiace!!!! I to nie jest tak ze inni lekarze polecaja ta Pania doktor... Do niej trafia sie tylko i wylacznie bo jest blisko, na pewno nie z polecen ani z wiedzy Pani doktor.

Wystawiam Pani Doktor opinię bardzo negatywną, ku przestrodze jej kolejnych pacjentów. Pani Doktor to osoba bardzo niekompetentna nie ma podejścia ani do ludzi młodych, ani szacunku dla starszych. Stwarzała napiętą atmosferę wręcz miała pretensję, że się jest spiętym... To że inni lekarze ją polecają to tylko i wyłącznie jej znajomi w tym samym fachu... Ważne są opinie pacjentów jaki ma lekceważący stosunek bo lekarz lekarza chroni!!!