lekarz Małgorzata Radkowska

Pulmonolog, Pediatra, Alergolog

Prawdziwy profesjonalizm pod kazdym wzgledem.Moim zdaniem najlepszy lekarz w naszym okregu.Polecam.

Bardzo dobry lekarz. Nie daje na "dzień dobry" sterydów, tylko najpierw tara się pomóc innymi możliwymi środkami. Bardzo duża wiedza i kompetencja. W sposób bardzo przystępny wyjaśnia wszelkie pytania i rozwiązauje problemy. Wg mnie jest o niebo lepsza od dr Karaś, która potrafi jedynie sterydy przepisywać!

wietna Pani...bardzo wyrozumiała, wyslucha i pomoże...to tego bardzo sympatyczna.

Bardzo kulturalna osoba, ciepla, mila, ma bardzo dobre podejscie do dzieci. Przy badaniu wszystko opisuje rodzicom, rowniez przy przepisywaniu lekarstw - bardzo dokladnie to omawia. Jedynym minusem jest dosc wysoka cena za wizyte, no ale mowi sie trudno...

Taki powinien być każdy lekarz. Polecam.

Taki powinien być każdy lekarz. Polecam.

BARDZO MIŁA I KOMPETENTNA PANI DOKTOR , WSZYSTKO FACHOWO I DOKŁADNIE TŁUMACZY , GORĄCO POLECAM

Bardzo kompetentna i skuteczna. Po wielu przejściach z innymi lekarzami "wyprowadziła moje dziecko na prostą". Zdecydowanie polecam. Bardzo miła, spokojna i cierpliwa.

Godna polecenia z czystym sumieniem. Nie oczekiwałam zbyt wiele tym bardziej, że była to wizyta w ramach kasy chorych, a tu miłe zaskoczenie. Czułam się jak na prywatnej wizycie. Pani doktor poświęciła mi ponad pół godziny, wszystko fachowo tłumacząc. skierowała mnie na testy i wyleczyła. Jest prawdziwą profesjonalistką. Polecam

Doskonała lekarz-kompetentna, cierpliwa, uprzejma, skuteczna. Po wielu przykrych doswiadczeniach z innymi "specjalistami" tu pełna satysfakcja z otrzymanej pomocy. Stała się "naszą" Panią Doktor. Polecam ! Iwona Szulc