mgr Małgorzata Reiter

Psycholog, Psychoterapeuta

Polecam, terapia była pomocna, teraz wszystko wróciło do normy, polecam tym, którzy poszukują bezstresowej terapii

Bardzo dobry psycholog. Polecam każdemu kto szuka psychologa któremu zaufa i da sobie pomóc.

Załamanie nerwowe i depresja. Dzięki Pani Małgosi udało się wrócić do normalnego życia i cieszyć nim. Dziękuje i wszystkim polecam. Pani Małgosia prowadzi swoją stronę www.freemind.com.pl

Pani Małgosia jest świetnym specjalistą i jednocześnie bardzo wyrozumiałym człowiekiem. Polecam w 100%! Widać, że najbardziej zależy jej na pacjencie- a nie na zarobku. Polecam każdemu.

Polecam każdemu.

Od roku cierpiałam na zaburzenia lękowe. Pani Małgosia pomogła mi wrócić do normalnego życia. Wszystkim polecam.