dr Małgorzata Remlein

Psycholog

Korzystałem z usług Pani Małgorzaty już jakiś czas temu. Jestem trudnym i wymagającym klientem ale z wizyt byłem zadowolony. Pomogła mi w problemach małżeńskich. Pokrótce można o niej powiedzieć że ma w sobie wyjątkową cierpliwość i zrozumienie dla człowieka. Zna dobrze psychikę ludzką czasem zaskakiwała mnie czymś czego nie powiedziałem a ona sama to dopowiadała. Podczas wizyt mogłem sie wygadać w bezpiecznej bez oceniania mojej osoby moich problemów atmosferze. Dla mnie była też ważna dyskrecja i anonimowość czemu udało się sprostać. Polecam panią psycholożkę każdemu kto boryka sie z komunikacja w związku swoimi myślami co dalej w życiu i ogólnym brakiem chęci do życia.

Panią Małgosię poznałam w tamtym roku. Trafiłam do jej gabinetu bo szukałam specjalisty od pomocy parom przy leczeniu niepłodności. Podczas psychoterapii pomogła mi uporać się z moimi lękami i niezdrowymi przekonaniami, które kierowały moim życiem i które nie prowadziły mnie tak naprawdę donikąd. Nauczyłam się patrzeć na życie z innej strony, a negatywne myśli zamieniać na pozytywne i zdrowe dla mnie. Nauczyłam się asertywności i jest mi dzięki temu o niebo lepiej w życiu. teraz wreszcie umiem też otwarcie rozmawiać z mężem. Jestem bardzo zadowolona ze sposobu prowadzenia spotkań. Pani Małgosia nigdy nie narzucała swojej opinii, zadawała odpowiednie pytania, które pozwalały mi dojść do własnych wniosków i tak naprawdę dobrego dla mnie rozwiązania problemu. Dzisiaj jestem szczęśliwą osobą, dogaduję się z mężem, spodziewam się dziecka, a wcześniej były 2 nieudane in vitro. Bez wsparcia Pani Małgosi nie byłabym dzisiaj tu gdzie jestem. Nauczyłam się że każdy kryzys jest po coś i dzisiaj w każdej sytuacji problemowej potrafię dostrzec pozytywy. Polecam panią psycholog! Hanka Z. :)

Byłam już u kilku psychologów i dopiero u pani Małgosi zrozumiałam na czym polegał mój problem. Dzięki pani psycholog zdałam maturę i dostałam się na studia na UA. W tej chwili patrzę na swoje życie inaczej. Polecam wszystkim potrzebującym i zagubionym tak jak jeszcze rok temu ja. Arleta S.

Trafiłam do pani Małgosi w totalnym dołku, po rozstaniu z partnerem.Nie wiedziałam już co robić z własnym życiem bo zatraciłam chęć do czegokolwiek. Podczas wizyty pierwszy raz odniosłam wrażenie, że psychologa interesują moje problemy z którymi przyszłam. Umie słuchać pacjenta z zainteresowaniem, co nie jest oczywiste nawet u psychoterapeutów. Prowadziła ze mną dialog - nie monolog. Zadawała mądre i trafne pytania, które mnie doprowadziły do odpowiedzi. Nie szufladkuje i pozwala się "wygadać". Spełniła moje oczekiwania podczas wizyty. W razie potrzeby chętnie wrócę do jej gabinetu, a na pewno zarekomenduję tę psycholog znajomym.

Byłam na konsultacji u tej Pani. Otwarta rozmowa z profesjonalnym podejściem. NIE oceniała mnie ani moich problemów. Polecam osobom, które maja problem z dogadaniem się w zwaiazku!

Jesteśmy bardzo zadowoleni z wizyty, nawet początkowo źle nastawiony mąż przyznał, ze właśnie czegoś takiego nam brakowało. Kogoś kto nauczyłby nas z sobą rozmawiać-widzimy światełko w tunelu, choć zdajemy sobie sprawę ze przed nami jeszcze długa droga. Polecamy Bogusia i Radek :)

Chodziłam na terapię do niej prawie rok. trafiłam do niej w sytuacji, gdy dowiedziałam sie, że maz mnie zdradza i zdradzał od pocztaku naszego małżeństwa, oszukiwał mnie z finansami. Miałam nerwice, cierpiałam na bezsenność i ogólnie nie miałam chęci do życia. Krzyczałam na dzieci, w pracy mnie wszystko i wszyscy wkurzali. Nigdy mnie nie zawiodła, zawsze ma czas, żeby wszystko spokojnie wytłumaczyć. czasem spotkania trwają dłużej, ale nie bierze za to dodatkowych pieniędzy. Jest bardzo w porządku, ma duże poczucie humoru(uwielbiam takich ludzi). Wszystko fajnie wyjaśnia i jest takim światłem, ze będzie lepiej. Jest bardzo sympatyczna i rozluźnia atmosferę podczas spotkania. Wiedza i kultura osobista na najwyższym poziomie! Polecam wszystkim, którzy szukają dobrej psycholozki.

Bardzo dobra specjalistka. Fachowo prowadzona psychoterapia w krótkim czasie postawiła mnie na nogi (a było bardzo źle - nerwica lękowa). Serdecznie polecam!

właśnie zakończyłem kilkumiesięczną terapię u pani małgorzaty. obawy, lęki ustąpiły, wiem, że mogę poradzić sobie sam. po sesjach wychodziłem jak na skrzydłach. uczestnicząc w terapii miałem cały czas wrażenie że nie jest to wizyta z zegarkiem w ręku. na kazdym spotkaniu widac było zaangażowanie oraz dużo spokoju. pani psycholog to wielka kultura osobista, dyskrecja, a zarazem skromność. każdemu życzę żeby spotkał na swojej drodze takiego psychologa!

Kontakt do Pani Małgosi znalazłam w internecie. Byłam w tak kiepskim stanie psychicznym, potrzebowałam natychmiastowej pomocy i bardzo się cieszę, że trafiłam właśnie na nią. Jak najbardziej poleciłabym tę osobę każdemu kto znalazł się na zakręcie zycia.