lek. med. Małgorzata Rotuska-Żaba

Internista

Pierwszy raz zostałam tak fachowo potraktowana. Profesjonalne podejście do pacjenta, ogromna uwaga, długa dokładna wizyta, sszereg badań, niesamowita rzetelność Pani doktor. Polecam w 100%

To była moja pierwsza wizyta u tej Pani.Wcześniej chodziłem do innych lekarzy internistów. Nie mogłem się nadziwić podejścia Pani doktor do pacjenta. To nie tylko lekarz, to również człowiek z wielkim sercem. Można naprawdę o wszystkim pogadać. To fakt troszke odczekałem (30 min),ale naprawde warto.

Polecam Panią Doktór zarówno pacjentom jak i pracodawcom! Takiego lekarza ze świecą szukać! Cierpliwa, dokładna i miła (choć lekarz miły być nie musi) a przede wszystkim trafia w diagnozę!

Super kobieta, bez dwóch zdań.Kochana pani doktor. Polecam.

Super kobieta, bez dwóch zdań.Kochana pani doktor. Polecam.

Wyjatkowa pod każdym względem. Fachowość,kompetencja,uprzejmość.Bardzo dociekliwa i dzieki temu bardzo trafne diagnozy.Zawsze znajduje dobre słowo pociechy w trudnych momentach choroby. Szkoda, że dyrekcja Luxmedu ciągle zmniejsza czasokres przyjęcia dla jednego pacjenta. Polecam tę Panią Doktor gorąco.

Polecam tę Panią Doktor gorąco.

Pani Doktor jest kompetentną osobą, dociekliwą w diagnozowaniu choroby. Bardzo polecam!!

45 min czekania, szybka diagnoza: zapalenie górnych dróg oddechowych; recepta na mocny antybiotyk, zwolnienie. Pani Rotuska-Żaba sprawia wrażenie lekarza, który na każdą chorobę przepisuje antybiotyk, no jeszcze parę gratisowych leków na wszystko.

Wciąż poszukujesz "Internista Warszawa"?

Przychodnia Lekarska
Płocka 49