dr Małgorzata Rudniewska-Szuber

2,1
2,1

zdecydowanie polecam Panią Doktor, musiałam zmienic lekarza po przeprowadzce, jednak zmiana okazała sie bardzo przyjemna, pani Doktor jest zawsze uprzejma, odpowiada na pytania i sama tez je zadaje, zglada w historię pacjenta - a nie wypisuje tylko recepty pod dyktando;)

Pierwszą wizytę u ginekologa wybrałam właśnie u tej pani doktor z polecenia przyjaciółki i się nie zawiodłam. Miła kobieta, delikatna (co przy pierwszej wizycie jest ważne). Godna polecenia.

od kilku lat chodzę do tej Pani, najpierw w przychodni, później prywatnie i zawsze byłam zadowolona.

Wspaniała lekarka, prowadziła moje dwie ciąże. Jest uprzejma mogę ją polecić innym pacjentką.

Nie polecam tej Pani zdecydowanie. Podczas 1-szej wizyty nie raczyła przeprowadzić ze mną nawet wywiadu (nie padły nawet tak podstawowe pytania, chociażby o datę ostatniej miesiączki! a gdybym tak była w ciąży?!) tylko z wielką chęcią zabrała się do wypisywania recept. Ignorowała moje pytania. Na fotel zdążyłam tylko spojrzeć, ponieważ nie zostałam tam zaproszona. Wizyta trwała zatem około 3 minut. Moich poprzedniczek z poczekalni zresztą też. Na swej stronie www reklamuje się jako wrażliwa, godna zaufania oraz kompetentna... Niewiele ma to wspólnego z rzeczywistością, choć kto wie, jak to jest, kiedy "leczy" odpłatnie. Najlepiej zapewne sprawdza się w wypisywaniu tabletek antykoncepcyjnych. Przykre, że NFZ zatrudnia takich "fachowców", zgarniających mnóstwo pieniędzy za obsługę pacjenta... Uważajcie, Kobiety dbające o swoje zdrowie!

Koszmar.Miałam zapalenie gruczołu Bartholina ,(pani doktor tego nie rozpoznała ) i kazała mi to rozgrzewać po czym urosło do rozmiaru orzecha i pękło ,po kolejnej wizycie powiedziała że to tak jest.Po kilku dniach wylądowałam w szpitalu z gorączką i od razu byłam operowana.SZCZERZE ODRADZAM TĄ PANIĄ "DOKTOR"

Najgorszy lekarz jakiego spotkałam w życiu, zdecydowanie nie polecam, a wręcz odradzam! Sposób leczenia i podejście do pacjenta zostawiam bez komentarza!

Sposób leczenia i podejście do pacjenta zostawiam bez komentarza!

Witam, chciałam zgłosić skarge na lekarza małgorzatę szuber. stwierdziła ze cytologię nie robi się u kobiet w wieku 24lat czesto czyli co 1,5 roku, tylko jezeli jest nadzerka. aco jesli jest rak? wszedzie dookoła trąbią o profilaktyce o co rocznym badaniu kobiet które współżyja a pani stwierdziła ze nie robi sie. Tabletki antykoncepcyjne nie wiedziała jakie przepisac i kazała mi samej sobie wybrać, jak wspomniałam ze cos mnie boli to wogole nie podjeła tematu. na koniec zle wypisała recepte. Najgorszy ginekolog u jakiego bylam.

Koszmar, leżałam na fotelu, a lekarka rozmawiała przez telefon, wspomnę iż to była rozmowa prywatna, trwająca dobre 5 min. :( Pani dr mi nie pomogła, miałam takie wrażenie że ma przed sobą 16-latkę a nie kobietę po 30 będącą w ciąży zagrożonej, po wizycie u niej poszłam do lekarza prywatnego który pomógł i mam teraz zdrowego syna :)

Absolutnie nie polecam. Postępuje mechanicznie i nie pomaga. Wciąż się nie wyleczyłam, mam problemy a wg niej, to normalne, że coś mi dolega.