dr hab. n. med. Małgorzata Rusiecka

Onkolog

Polecam panią Małgosię! Świetny specjalista. Fachowe podejście i zainteresowanie pacjentem. Kobieta złoto:)

Bardzo miła pani doktor. Zbadała mnie dokładnie, wypytała o wszystko. Inni lekarze zadawali do ter pory dwa lub trzy pytania, rzucili okiem i było po temacie. Poza tym dużym plusem jest to, że pani Rusiecka podyktowała mi, jak mam zażywać leki (a wiadomo, że jeśli dostaje się 5 czy 6 różnych, może się pomieszać). Zostałam nawet poinformowana, że gdyby nie daj boże pojawiła się jakaś reakcja, to mam wejść do niej bez kolejki i mi bez problemu da inny lek. Oceniam bardzo, bardzo pozytwynie i polecam każdemu.

Osoba pełna ciepła,z niesamowitą wiedzą.Lekarz który zawsze wysłucha, ma zawsze czas dla pacjenta, ma niesamowitą pamięć- bez zaglądania w historę choroby pamięta co się ostatnio działo i jakie leki przepisał.Przy tak ciężkich chorobach jakimi są schorzenia onkologiczne jest to właściwa osoba.Aczkolwiek każda kobieta z problemami ginekologicznymi może się do Niej udać i zawsze otrzyma pomoc i radę plus uśmiech który leczy z kazdego stresu. Pani Dr nigdy nie odmawia pomocy nawet kosztem swojego prywatnego czasu. Polecam bardzo!Pani dr w Dolmedzie przyjmuje dwa razy w tygodniu, gdyz na codzień pracuje w ...

Pani Dr nigdy nie odmawia pomocy nawet kosztem swojego prywatnego czasu.
Polecam bardzo!Pani dr w Dolmedzie przyjmuje dwa razy w tygodniu, gdyz na codzień pracuje w Centrum Onkologii we Wrocławiu.Mimo ciężkiej pracy jest zawsze uśmiechnięta i pełna
radości.

Szczerze polecam Panią Doktor! Była to moja pierwsza wizyta u niej, ale od razu wydała mi się osobą bardzo sympatyczną, spokojną, ciepłą. Wydaje się, że zna się na rzeczy, bada dokładnie, bez pośpiechu. Mam same pozytywne odczucia. Polecam

Mam ogromne szczęście, że trafiłam na dr Rusiecką. Regularnie chodzę do niej na wizyty kontrolne.

Byłam u Pani Doktor i niestety mam mieszane uczucia ...

Byłam u Pani Doktor i niestety mam mieszane uczucia ...

Najlepszy lekarz z jakim do tej pory miałam okazję się spotkać. Niesamowita wiedza połączona z dobrodusznością. Potrafi wysłuchać i trafnie zdiagnozować chorobę, co wśród lekarzy nie trafia się zbyt często. Gorąco polecam.

Takich lekarzy ze świecą szukać.

Takich lekarzy ze świecą szukać.

najlepszy lekarz jakiego znam,bardzo dobry lekarz o wielkim sercu bardzo dobry człowiek,jestem jej bardzo wdzięczna.

Długo szuka takiej Pani Doktor i znalazłam :)) Skarb :)

Długo szuka takiej Pani Doktor i znalazłam :)) Skarb :)

Wciąż poszukujesz "Onkolog Wrocław"?

dr
Krzysztof Dereń