Lekarze Bytów

Do Pana Leszka trafiłem już kilka lat temu, z bólem pachwiny, który trwał już cztery lata... byłem z tym prywatnie u kilku lekarzy, ale albo nie wiedzieli co mi jest, albo wręcz twierdzili, że nie ma mnie prawa boleć w tym miejscu. Rezonans magnetyczny też nic nie wykazał. Opowiedziałem Panu Leszkowi gdzie mnie boli, gdzie mi ból promieniuje i jak sobie pachwinę uszkodziłem. Już na pierwszej wizycie Pan Leszek mnie ...
Opinia dodana przez: Dawid

Leszek Kuczkowski

Psychiatra

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Leszek Kuczkowski
77-100 Bytów

Zanim musiałem szukać psychiatry, sądziłem, że to zbędne wydawanie pieniędzy i każdy powinien sam dać sobie radę. Po pierwszym spotkaniu zostałem zaskoczony. Pan Doktor nie mówił "będzie dobrze", nie oferował banalnego pocieszenia, tylko pod koniec spotkania z pozornie błahych kwestii wyciągnął wniosek, którego sam nie widziałam przez całe swoje życie. Na kolejnych spotkaniach było podobnie, p. doktor prowokuje do samodzielnego myślenia i znajdowania odpowiedzi w sobie, a przy tym cały ...
Opinia dodana przez: Jan

dr Beata Łaszcz

77-100 Bytów

Bardzo miła pani stomatolog z empatycznym podejściem do pacjenta. Zęby wyleczone bezboleśnie. Godna polecenia!

lekarz Tomasz Borusiński

Neurochirurg

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Pielęgniarek Medycyny Szkolnej
gen. Władysława Sikorskiego 35
77-100 Bytów

W marcu 2023 roku w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. Janusza Korczaka w Słupsku pan doktor Tomasz Borusiński przeprowadził u mnie operację usunięcia oponiaka mózgu. Serdecznie dziękuję za wysoki profesjonalizm wykazany przez pana doktora na każdym etapie leczenia: rzeczowe przygotowanie do operacji, precyzję podczas zabiegu, wspierające ,bardzo empatyczne konsultacje po udanej operacji. W trudnym, pełnym obaw czasie pobytu w szpitalu miałem pełne przekonanie, że jestem pod troskliwą opieką oddanego swej pracy ...
Opinia dodana przez: Leszek

lekarz Radosław Małkowski

77-100 Bytów

Wyjątkowy lekarz! Bardzo dobre podejście do pacjenta, pomocny w trudnej sytuacji, pomógł mi nawet w niedzielę. Dziękuję Panie Doktorze!
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Lakshman Maleuwe-Tantrige

77-100 Bytów

W 1993 pan Maleuwe-Tantrige będąc na stażu w klinice położniczej w Gliwicach, uratował mi życie, a w każdym razie macicę, która źle się goiła po cesarce, więc pamiętam go doskonale i błogosławię w myślach! Dziękuję panie doktorze!
Opinia dodana przez: Danuta

lekarz Bogdana Sadłowska

ul. Michała Mostnika 3
77-100 Bytów

Moja opinia najbardziej pozytywna. Pani doktor ma super podejscie do dzieci , jest zawsze uśmiechnięta i sympatyczna - na co dzieciaczki zwracają szczególną uwagę. Diagnoza zawsze postawiona trafnie , dobór leków idealny -( co nie wiąże się z kolejnymi wizytami z ta sama choroba ). Nie wyobrażam sobie żeby ktos inny mógłby leczyć moje dzieci.
Opinia dodana przez: Alina Gostomska

Jacek Szewczuk

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Femina
B. Sychty 3
77-100 Bytów

Dr jest profesjonalny. Ma dobre podejście do pacjentki wszystko wyjaśnia. Robił mi dwa cesarskie cięcia szycie idealne estetyczne. Bardzo polecam!
Opinia dodana przez: Joanna R

Józef Myszka

Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Medycyna Rodzinna"
11 Listopada 1
77-100 Bytów

Jest ok doskonale potrafi diagnozować problemy zdowotne i dobrać wslasciwe leczenie

lekarz Kamil Bury

77-100 Bytów

Profesjonalny lekarz,mlody i przystojny,jedyny lekarz ktory ma pojecie o leczeniu.Bardzo uprzejmy Godny polecenia.
Opinia dodana przez: Magdalena
Super Pani doktor ,bardzo pomocna .Dziękuję za fachową pomoc polecam Pani doktor zna się na swojej pracy
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Wojciech Paduszyński

77-100 Bytów

Właśnie opuściłam szpital na Zaspie po endoprotezie biodra. Dziękuję za Pana mistrzowską rękę, szycie jak u Armaniego, rzeczowe informacje o stanie zdrowia i czekającej mnie rehabilitacji. Przyjechałam do Gdańska ze Szczecina i ostrzegam, że jeszcze do Pana wrócę;-)
Opinia dodana przez: Ewa

Lucjan Krawczyk

gen. Sikorskiego 57
77-100 Bytów

Super lekarz.Godny polecenia...lecze się u niego już parę lat i żadnego powodu do niezadowolenia nie było.
Opinia dodana przez: Angelika
Zawsze uprzejmy i w 100% skupiony na påcjęcie chodzę do tego lekarza od małego i nigdy mnie nie zawiódł zawsze trafne diagnozy i jak jest nagła potrzeba przyjmie nawet po godzinach pracy z wielkim doświadczeniem czasem jak opowiadam o jakiejś diagnozie i zapomnę o czymś powiedzieć to sam wypyta
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Barbara Trawicka

Lekarz rodzinny

Praktyka Lekarza Rodzinnego Trawicka Barbara
Ks. dr B. Sychty 3
77-100 Bytów

Doktor Trawicka to wspaniały lekarz rodzinny. Zawsze poświęca pacjentowi odpowiednio dużo czasu. Uważnie słucha z jakim problemem się przychodzi, dokładnie tłumaczy chorobę, leczenie, i stosowanie leków. Jest zawsze miła i uprzejmie odpowiada na wszystkie pytania pacjenta. Leczę się u Pani doktor od wielu lat i zdecydowanie polecam.

lek. dent. Sylwia Nykiel

ul. Jana Kochanowskiego 3
77-100 Bytów

Z przykrością muszę wystawić negatywną opinię. Skontaktowałem się w sprawie leczenia ortodentycznego dla dziecka, do którego ostatecznie nie doszło. Odległe terminy wizyt. Brak kompleksowej obsługi (konieczność wykonywania zdjęć na własna rękę). Wysoki koszt konsultacji. Niemiła obsługa; Na trzeciej wizycie, na którą czekaliśmy kilka tygodni i miała być, w przeciwieństwie do wcześniejszych, bezpłatna (bez pacjenta), miał mi zostać przedstawiony plan kompleksowego leczenia, sporządzony na podstawie zdjęć i odcisku. Tymczasem został on ...
Opinia dodana przez: Klient

Mirosław Maszluch

Indywidualna Praktyka Lekarska
Bytów
77-100 Bytów

Kiedys bardzo lubilam , kilka osob strzeglo mnie ze Pan troche za bardzo wierci i zeby sie krusza i lamia , nie wierzylam zlamal mi sie pierwszy a potem kolejny , brak mi jedynki i teraz 2ki ktore zlamaly sie nie dlugo po wstawieniu plomby , szkoda bo bardzo mily pan Jesli sie ma bardzo zdrowe zeby to polecam bo opieka wspaniala tylko plomby bym radzila gdzie indziej
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Katarzyna Krawczyk-Szulc

Lekarz medycyny pracy, Internista

gen. Sikorskiego 57
77-100 Bytów

bardzo miła i sympatyczna Pani doktor .
Pan Adam bardzo niemiły. Odmawia badania ze względu na to że byłam prywatnie u innego lekarza. Nawet nie raczył spojrzeć na badania krwi. Zdecydowanie nie polecam
Opinia dodana przez: Emilia

lekarz Przemysław Dobko

Mostnika 3
77-100 Bytów

Porażka. Bylem u niego na wizycie w Chojnicach i powiedział mi ze nie moge pracowac fizycznie i 120 zl. Wizyta ok 5 min. Nie ma sensu do niego chodzic.
Opinia dodana przez: Artur