lekarz Małgorzata Rydzewska

Alergolog dziecięcy

3,9
3,9

Super lekarz! Bardzo nam pomógł. Powiem krótko - polecam wszystkim którzy mają wiecznie chore, duszące się dzieci. Pani doktor to miła, uprzejma osoba, służąca skutecznymi radami i znająca się na rzeczy! Sami uczęszczamy do doktor regularnie od lat. Polecam gorąco

Prawziwy lekarz z powołania. Leczyła mnie, a teraz leczy moje dzieci. Mnie b. pomogła w alergii, a tera leczy moje zieci. Cierpliwa, sympatyczna i skuteczna. Polecam przyjaciołom !

Bardzo dobry lekarz, szybko wykryła przyczynę moich duszności. Teraz leczy moją alergię. Miła, sympatyczna, profesjonalna. Polecam.

Lekarka z jednego kaszlnięcia dziecka niemalże diagnozuje chorobę którą wcześniej wykluczyło usg u uznanego w tej dziedzinie lekarza. Półroczny malec nie może mieć infekcji, kataru, ząbkować...nie- rtg i usg w oczach stwierdza, ze to refluks. Ja nie wiem czy NFZ zdaje sobie sprawę z takiego "skarbu" jakim jest dr. Rydzewska...Wchodzi w bezsensowne dyskusje na temat wyboru karmienia ( mleko matki/modyfikowane) Jedyne co potrafi, to dać skierowanie na badania, które kosztują 200 zł za to nie dają gwarancji na powodzenie...zamiast kierować od razu na badania powinna założyć, że pewne alergie są wadami rozwojowymi i zaproponować podanie mleka z którym wcześniej był problem. Traktuje rodziców dzieci protekcjonalnie i jak potencjalnych debili nie mający pojęcia o niczym, którzy przychodzą tylko wyłudzać recepty na mleko... Trafiłam przypadkiem do tej lekarki bo ta do której się rejestrowałam była na urlopie. Osobiście nie polecam.

Powiem krótko,jest super. Chodzę do gabinetu w Gdyni i Rumii, ale wolę Rumię, bo jest większy komfort i jest czas na rozmowę. Bardzo pomogła synkowi, jest coraz lepiej. Polecam !

Super lekarz. Polecam. Będe do niej chodzić z moją Izą ! Pomaga nawet przez telefon. Tak trzymać !

A ja dojeżdżam ze Słupska. Pani Doktor jest świetnym fachowcem. W okolicy nie znam lepszego. POLECAM !

Gorąco polecam. Swietny lekarz, diagnosta z ludzkim podejściem do pacjentów. Leczy również dorosłych pacjentów.

Fatyguję się do Pani doktor aż z Wejherowa. Tylko jej udaje się walka z alergią mojej córeczki... POLECAM !

Gorąco polecam ! Pani dr nie tylko jest wspaniałym alergologiem ale również wnikliwym pediatrą. Uratowała synkowi nerkę, bo skierowała w porę na właściwe badania. Nikt wcześniej o tym nie pomyślał. I na dodatek mały przestać wiecznie chorować i brać antybiotyki. Okazało się , że ma alergię i jest teraz właściwie leczony przez panią dr Rydzewską.