Małgorzata Sadowska

Onkolog

Bardzo polecam dr. Sadowską. Miła, profesjonalna i doswiadczona w swoim zawodzie. Gdy na ją nie trafi to nie wiem co by ze mną było

Polecam jak najbardziej! Kulturalna, życzliwa z olbrzymią wiedzą i cierpliwością (wreszcie zrozumiałem co lekarz do mnie mowi) traktująca pacjenta z szacunkiem a przede wszystkim bardzo profesjonalna

Totalna porażka. Córka 18 lat, angina, antybiotyk, osłona...ok. A gdzie środek przeciwgrzybiczny? Po ustąpieniu objawów anginy jeszcze przez 3 tygodnie córka leczyła TOTALNE "zagrzybienie" jamy ustnej....również antybiotykiem! Nie polecam. Badanie bardzo powierzchowne...i dopiero przy prośbie o zajrzenie do ust okazało się że to angina...a bez tego to pewnie byłoby stwierdzone zupełnie inne schorzenie. Po prostu dramat. Nie, nie i jeszcze raz nie polecam tego lekarza.

Totalna porażka.
Córka 18 lat, angina, antybiotyk, osłona...ok.
A gdzie środek przeciwgrzybiczny?
Po prostu dramat. Nie, nie i jeszcze raz nie polecam tego lekarza.

Bardzo dobra pani doktor. Zaangażowana, cierpliwa i doświadczona w swoim fachu. Jestem jej bardzo wdzięczny za poprowadzenie mojego leczenia. POLECAM

Z wizyty u Pani doktor jestem bardzo zadowolona, super lekarz , ma wiedze i jest cierpliwa, właściwie pokierowała moja diagnostyka a potem leczeniem

Bardzo sensowna Pani Doktor, widac ze ma duża wiedze, cierpliwa i bardzo zyczliwa, wszystkim moge szczerze polecic

Polecam serdecznie. Przyjęcie na odział od momentu pierwszej wizyty trwało może 2 godziny. Później Leczenie wytłumaczenie wszystkiego o nowotworze ciągła opieka przez Panią lekarz. No i co najważniejsze wyleczenie w 100%. Polecam wszystkim.

Świetny lekarz, jestem bardzo zadowolony z wizyty u Pani Doktor, życzliwa, kompetentna, zostałem potraktowany poważnie i z uwaga, polecam i tyle

Dziekuje stokrotnie Pani Doktor za opieke i wsparcie. Bez Pani życzliwości i zaangażowania nie dałabym rade przez to wszystko przejść. Jeszcze raz bardzo dziekuje. Oby więcej takich lekarzy Teresa

Oby więcej takich lekarzy
Teresa

Odradzam. Miałam wątpliwą przyjemność znaleźć się w gabinecie pani 'doktor'. Z gabinetu wyszłam z płaczem, zero empatii, opryskliwy sposób bycia, nieuprzejmość - tragedia tym bardziej w kontakcie z osobą, która właśnie otrzymała wyniki badań z nowotworem złośliwym-czerniakiem. Nie wchodzę dalej w kompetencje ponieważ to była pierwsza i ostatnia wizyta w tym gabinecie, uczulam wszystkich którzy zastanawiają się czy warto. Trafiłam na szczęście pod opiekę wspaniałego lekarza dr.Rutkowskiego (onkolog,specjalista od ciężkich przypadków głównie nowotworów skóry i tkanek miękkich). Agata,lat 28

Agata,lat 28