Małgorzata Sadowska

Onkolog

3,9
3,9

Świetny lekarz, jestem bardzo zadowolony z wizyty u Pani Doktor, życzliwa, kompetentna, zostałem potraktowany poważnie i z uwaga, polecam i tyle

Byłam u tej lekarki, zdecydowanie polecam!!! Bałam sie tej wizyty a tu miłe zaskoczenie. Życzliwa, rozumiejąca jak może czuć sie ktos , kto szuka pomocy. Wyjaśniła, pokierowała, widac ze zna sie na tym co robi, super jest.

Dziekuje stokrotnie Pani Doktor za opieke i wsparcie. Bez Pani życzliwości i zaangażowania nie dałabym rade przez to wszystko przejść. Jeszcze raz bardzo dziekuje. Oby więcej takich lekarzy Teresa

Oby więcej takich lekarzy
Teresa

W mojej opinii to bardzo dobry specjalista, kompetentna, wyjątkowo cierpliwa, widać, że zaangażowana, można zadawać pytania i zrozumieć wreszcie odpowiedzi, godna zaufania

Odradzam. Miałam wątpliwą przyjemność znaleźć się w gabinecie pani 'doktor'. Z gabinetu wyszłam z płaczem, zero empatii, opryskliwy sposób bycia, nieuprzejmość - tragedia tym bardziej w kontakcie z osobą, która właśnie otrzymała wyniki badań z nowotworem złośliwym-czerniakiem. Nie wchodzę dalej w kompetencje ponieważ to była pierwsza i ostatnia wizyta w tym gabinecie, uczulam wszystkich którzy zastanawiają się czy warto. Trafiłam na szczęście pod opiekę wspaniałego lekarza dr.Rutkowskiego (onkolog,specjalista od ciężkich przypadków głównie nowotworów skóry i tkanek miękkich). Agata,lat 28

Agata,lat 28

Absolutnie nie polecam. W taki sposób w jaki zachowywała się pani doktor po prostu nie przystoi. Zero empatii, zero zrozumienia i oschłe traktowanie. Zamiast pomóc, utrudniała możliwość zrobienia badań, gdzie inny lekarz na widok tej dokumentacji z miejsca zlecił szereg badań. Pani doktor uznaje chyba tylko swoje zlecenia jako prawdziwe, nie wierząc w dokumentacje medyczną innych lekarzy. Wyszłam z płaczem, odprawiona z kwitkiem. Więcej nie zamierzam tam wracać. W życiu nie spotkałam się z takim traktowaniem przez lekarza.

Niesamowity człowiek, dobry lekarz, trafiłam do Pani Doktor z polecenia, byłam w kiepskiej formie psychicznej i fizycznej, pomogła, dziękuje bardzo

To bardzo dobry lekarz. Dzięki wnikliwości Pani Doktor miałem szybko operacje i chemie i zyje juz 2 lata. Ma wiedzę, konkretna, cierpliwa, uprzejma. Po prostu prawdziwy lekarz

Kilka lat temu, Pani Doktor bardzo mi pomogła. Wykazała się wyjątkową życzliwością i decyzyjnością. Dziękuję za usuniecie wtedy studentce groźnego znamienia z okolicy szyi. L.L

Do Pani Doktor trudno sie dostac ale jak sie juz jest pod jej opieka to przynajmniej jest sie w dobrych rękach. Na poczatku duzo tłumaczy, wyjasnia, jest kompetentna. Oby wiecej takich lekarzy