Małgorzata Sadowska

Onkolog

Byłam u tej lekarki, zdecydowanie polecam!!! Bałam sie tej wizyty a tu miłe zaskoczenie. Życzliwa, rozumiejąca jak może czuć sie ktos , kto szuka pomocy. Wyjaśniła, pokierowała, widac ze zna sie na tym co robi, super jest.

W mojej opinii to bardzo dobry specjalista, kompetentna, wyjątkowo cierpliwa, widać, że zaangażowana, można zadawać pytania i zrozumieć wreszcie odpowiedzi, godna zaufania

Absolutnie nie polecam. W taki sposób w jaki zachowywała się pani doktor po prostu nie przystoi. Zero empatii, zero zrozumienia i oschłe traktowanie. Zamiast pomóc, utrudniała możliwość zrobienia badań, gdzie inny lekarz na widok tej dokumentacji z miejsca zlecił szereg badań. Pani doktor uznaje chyba tylko swoje zlecenia jako prawdziwe, nie wierząc w dokumentacje medyczną innych lekarzy. Wyszłam z płaczem, odprawiona z kwitkiem. Więcej nie zamierzam tam wracać. W życiu nie spotkałam się z takim traktowaniem przez lekarza.

Niesamowity człowiek, dobry lekarz, trafiłam do Pani Doktor z polecenia, byłam w kiepskiej formie psychicznej i fizycznej, pomogła, dziękuje bardzo

Do Pani Doktor trudno sie dostac ale jak sie juz jest pod jej opieka to przynajmniej jest sie w dobrych rękach. Na poczatku duzo tłumaczy, wyjasnia, jest kompetentna. Oby wiecej takich lekarzy

Wiecznie nieobecna pani doktor.tylko tak mogę ją ocenić.

Wiecznie nieobecna pani doktor.tylko tak mogę ją ocenić.

To bardzo dobry lekarz. Dzięki wnikliwości Pani Doktor miałem szybko operacje i chemie i zyje juz 2 lata. Ma wiedzę, konkretna, cierpliwa, uprzejma. Po prostu prawdziwy lekarz

Zdecydowanie nie polecam. Rzadko zdarza mi się oceniać jakiegokolwiek lekarza, jednak w tym przypadku nie mogę przejść obojętnie. Nie wchodząc w szczegóły zostałam bardzo nieprofesjonalnie potraktowana przez Panią Sadowską. Onkolog prócz kompetentnej wiedzy powinien także wykazać się empatią i delikatnością, czego zabrakło ww.Pani Doktor. Nie życzę nikomu aby został potraktowany,w tak trudnej chwili jaką jest wiadomość o nowotworze złośliwym(mam 28 lat,co jest jeszcze trudniejsze),tak jak ja zostałam przez Panią M.Sadowską.

Kilka lat temu, Pani Doktor bardzo mi pomogła. Wykazała się wyjątkową życzliwością i decyzyjnością. Dziękuję za usuniecie wtedy studentce groźnego znamienia z okolicy szyi. L.L

Pania doktor po prostu polecam, jest spokojna, tłumaczy wszystko, godna zaufania a przede wszystkim kompetentna