lekarz Małgorzata Sawrasewicz-Rybak

Neurolog

Mam 26 lat i ból w lewej łopatce przewlekły odchodzący i nawracający od lutego 2017. Ta pani która nie wiem jakim cudem została lekarzem, stwierdziła wg badania neurologicznego, które trwało moze 1,5 minuty, że wszystko jest w porządku. A badanie polegało na opukaniu kolan i łokci, przejechaniu ostra częścią po stopach, rękach. Do tego odwodzenie ręki jednej i drugiej z pytaniami czy boli, schylenie się najniżej jak umiem i czy boli, podnoszenie nogi jednej drugiej w leżeniu. Przejechała po szyi ręka i wzdłuż kręgosłupa, kazała się ubrać i tyle. Była bardzo niemiła, niecierpliwa, np gdy zgięłam nogi w kolanach sekundę za wolno niż by sobie życzyła. Postawę miała pt. "Nastepny debilny pacjent który zabiera mi mój cenny czas". Generalnie niemiła w rozmowie, opryskliwa. Gdy spytałam na koniec o to czy jak mnie będzie bolało co wziąć, bo Apapy ibupromy sa za słabe to stwierdziła ze ibuprom jest wystarczający. Aha, to cudownie, ze się dogadalysmy, pomyślałam. Nie uważała ze potrzeba tomografie, na zdjęcie nawet nie spojrzała, przeczytała jedynie opis, który jest do niczego, bo akurat napisał go inny beznadziejny lekarz na zasadzie kopiuj wklej. W ogóle tak myśle, ze ja to ja, ale strasznie żal mi tych starszych ludzi, którzy trafiają do takich chamów. Mam nadzieje, ze takie zachowanie tych wszystkich pseudolekarze obróci się przeciwko nim i tej pani "doktor" również.

Nie polecam tej pani nikomu. Arogancka, opryskliwa, nie słucha pacjenta. Podrapała, postukała i stwierdziła, że nie ma wielkiego problemu pomimo, że przedstawiłam wyniki badań. Ale wypisała mi RECEPTĘ! na BARDZO DOBRY lek przeciwbólowy!!! W aptece okazało się, że jest to lek antydepresyjny i nie ma żadnego działania przeciwbólowego. Przepisywanie takiego leku bez ŻADNEGO wywiadu z pacjentem dotyczącego jego chorób, przyjmowanych leków, wykonywanej pracy czy jazdy samochodem, wydaje mi się, że powinno być karalne. Tak nie postępuje lekarz tylko konował. Ludzie!!!! Omijajcie ją szerokim łukiem. Może tylko zaszkodzić.

Byłem dzíś na wizycie, bardzo nie sympatyczna Pani doktor nie powinna pracować jeżeli w ten sposób leczy można dostać ból głowy po jej wizycie jest dużo lepszych lekarzy a ja miałem no cóż pecha że trafiłem na tak nie sympatyczną wizytę i z tego co widzę jestem nie jedynym pacjentem nie zadowolonym z wizyty. Ta pani doktor może niech sobie odpuści leczenie i zacznie odpoczywać w domu bo szkoda pacjentów.

Nie spotkałam w swoim życiu tak nie przyjemnej i opryskliwej Pani Doktor. Napewno nigdy do niej nie wrócę. Nie polecam. Masakra!