lekarz Małgorzata Sędziak

Zależy na jaki się humor trafi. Robi łaskę z wystawieniem skierowania czy recepty dla osoby potrzebującej. Mało pomocna i nie empatyczna

Pani Doktor raczej należąca do typu służbistek.. Mało sympatyczna.. Jako rodzic pytałam o różne rzeczy, które niepokoiły mnie w rozwoju dziecka to zamiast uspokoic i wytłumaczyć bo przecież nie znam się na medycynie to patrzyła jak na wariata, z krytykowała a odpowiedzi czemu się tak dzieje nie otrzymałam.. Pani Doktor mało pomocna.. Nie polecam

Zdecydowanie polecam Panią Doktor. Wizyty domowe u 3-letniej córki. Do tej pory z porad korzystałem 3-krotnie. Zawsze można na Panią Małgorzatę liczyć. Trafna diagnoza, dobrze dobrane leki. Myślę, że nie ma lepszego lekarza w Zielonej Górze.

nie polecam...pacjeta traktuje przedmiotowo a w piatki to juz nic sie nie da z ta pania załatwic.Wiecej mówi niz bada pacjenta.

Pani doktor ma ogromną wiedzę, zawsze stawia celne diagnozy. Sympatyczna i kompetentna, zna swoją misję. Uważam, że w Zielonej Górze nie ma lepszego lekarza rodzinnego-pediatry.

pani doktor jest obdarzona niezwykłą intuicją. patrzy na pacjenta kompleksowo. zwraca uwagę na rzeczy, których inni lekarze nie dostrzegli. przyznam, myślę, że uratowała mojemu dziecku życie. Jako młoda lekarka zdiagnozowała zapalenie płuc, a byłam wtedy w krótkim czasie u kilku pediatrów. dużo później dzięki także jej dociekliwości, zleconym badaniom dotarliśmy do specjalistów. jeden z lekarzy powiedział "nadwaga uratowała ci życie". a tak naprawdę to właśnie pani doktor. gdyby była odrobinkę bardziej empatyczna byłaby idealnym lekarzem. muszę tutaj podkreślić, że jest miła, życzliwa, kompetentna tylko z leciutkim dystansem. biorąc pod uwagę wszystkie zalety nie ma to jednak większego znaczenia. Pani dr Radkiewicz też jest wspaniałym lekarzem. te lekarki z czystym sumieniem mogę polecić zatroskanym rodzicom

Jestem bardzo zadowolona z Pani Dr. Jest godna zaufania i polecam ją każdemu :)

Jestem bardzo zadowolona z Pani Dr. Jest godna zaufania i polecam ją każdemu :)

Specjalista rewelacyjny! Zawsze do problemu podchodzi rewelacyjnie i z pełnym profesjonalizmem...Inni lekarze z tej przychodni nie umieją leczyć i mówią że pacjenci wyłudzają badania...

polecam nie ma lepszego lekarza w zielonej gorze

polecam nie ma lepszego lekarza w zielonej gorze

p. Małgorzata Sedziak jest znkaomitym lekarzem. Nasz synek jest alergikiem, pani przyjmująca obok leczyła go 2 miseiące, po zmiane lekarza na M. Sędziak ta wyleczyła go w tydzien!