lekarz Małgorzata Sędziak

Pediatra

pani doktor jest obdarzona niezwykłą intuicją. patrzy na pacjenta kompleksowo. zwraca uwagę na rzeczy, których inni lekarze nie dostrzegli. przyznam, myślę, że uratowała mojemu dziecku życie. Jako młoda lekarka zdiagnozowała zapalenie płuc, a byłam wtedy w krótkim czasie u kilku pediatrów. dużo później dzięki także jej dociekliwości, zleconym badaniom dotarliśmy do specjalistów. jeden z lekarzy powiedział "nadwaga uratowała ci życie". a tak naprawdę to właśnie pani doktor. gdyby była odrobinkę bardziej empatyczna byłaby idealnym lekarzem. muszę tutaj podkreślić, że jest miła, życzliwa, kompetentna tylko z leciutkim dystansem. biorąc pod uwagę wszystkie zalety nie ma to jednak większego znaczenia. Pani dr Radkiewicz też jest wspaniałym lekarzem. te lekarki z czystym sumieniem mogę polecić zatroskanym rodzicom

Zdecydowanie polecam Panią Doktor. Wizyty domowe u 3-letniej córki. Do tej pory z porad korzystałem 3-krotnie. Zawsze można na Panią Małgorzatę liczyć. Trafna diagnoza, dobrze dobrane leki. Myślę, że nie ma lepszego lekarza w Zielonej Górze.

Bardzo polecam wszystkim Panią dr Sędziak. Jest lekarzem niezwykle doświadczonym i mądrym. Do każdego problemu podchodzi w dużą powagą i skupieniem. Rzeczywiście inni lekarze z tej przychodni nie są zbyt dobrzy i nie polecam innych. Jednym słowem dr Sędziak marnuje się w takiej przychodni, powinna pracować w znacznie lepszym miejscu, gdyż na to zasługuje. Dam tu przykład, byłem jednego dnia u innego lekarza, miałem straszne duszności i kaszel, tamta pani dr powiedziała, że wszystko w porządku, drugiego dnia poszedłem do dr Sędziak, gdyż strasznie mnie męczył kaszel i dusił, ciężko oddychało mi się, okazało się, że to zapalenie oskrzeli, Pani Małgosia szybko wdrożyła leczenia antybiotykowe i musiałem niestety tydzień siedzieć w domu, ale jestem przez to zdrowy, tamta pani mówiła, że mogę spokojnie chodzić do szkoły, a gdybym nie poszedł do dr Sędziak następnego dnia, to na pewno skończyłoby się to wszystko w szpitalu.

Polecam dr Sędziak na lekarza rodzinnego.
Same piątki.

Pani doktor ma ogromną wiedzę, zawsze stawia celne diagnozy. Sympatyczna i kompetentna, zna swoją misję. Uważam, że w Zielonej Górze nie ma lepszego lekarza rodzinnego-pediatry.

Hmmm... nie wiem co mam napisać. Pani bardzo miła. CZasem się zdarza że ma zły humor. Ciągle dostaję te same leki, antybiotyki które juz na mnie nie działają. A z wypisaniem recepty na prośbę to ogromny problem. Ogólnie jestem zadowolona. Co do przychodni odradzam... Zdarza się że czekam nawet 1,5 h gdzie przede mną są tylko 3-4 osoby. Panie w rejestracji czasem "zapominają" o zaniesieniu karty do lekarza. Chociaz termonów wszystkich pilnuja to reszta lekarzy jest któtko mówiąc "nie fajna". Pani Sedziak jest najlepszym pediatra z tej przychodni, innych odradzam.

nie polecam...pacjeta traktuje przedmiotowo a w piatki to juz nic sie nie da z ta pania załatwic.Wiecej mówi niz bada pacjenta.

Jestem bardzo zadowolona z Pani Dr. Jest godna zaufania i polecam ją każdemu :)

Jestem bardzo zadowolona z Pani Dr. Jest godna zaufania i polecam ją każdemu :)

Specjalista rewelacyjny! Zawsze do problemu podchodzi rewelacyjnie i z pełnym profesjonalizmem...Inni lekarze z tej przychodni nie umieją leczyć i mówią że pacjenci wyłudzają badania...

polecam nie ma lepszego lekarza w zielonej gorze

polecam nie ma lepszego lekarza w zielonej gorze

p. Małgorzata Sedziak jest znkaomitym lekarzem. Nasz synek jest alergikiem, pani przyjmująca obok leczyła go 2 miseiące, po zmiane lekarza na M. Sędziak ta wyleczyła go w tydzien!

Wciąż poszukujesz "Pediatra Zielona Góra"?

Pielęgniarska Opieka Rehabilitacyjno-Długoterminowa

Leśna 20 A
66-016 Płoty
Zielona Góra, ul. Łużycka 22
65-001 Zielona Góra

al. Solidarności 36 (Posum)
Poznań
Września
NZOZ "Termed"
ulica Wiśniowa 8
88-230 Piotrków Kujawski
Leszczyńskie Centrum Medyczne "VENTRICULUS" Sp. z o.o.
Słowiańska 41
64-100 Leszno