lekarz Małgorzata Senger-Kuczyńska

Reumatolog

Jestem pod opieką Pani doktor od 26 kwietnia 1982 roku, to Ona zdiagnozowała u mnie ZZSK (choroba występuje głównie u mężczyzn), wcześniej lekarz (wówczas) rejonowy leczył mnie przez lata na nerki aplikując cały czas tylko pyralginę w zastrzykach, nie chodziłam, leżałam, na szczęście nie rozwalił mi ich. Pani doktor Kuczyńska, po przeprowadzeniu badań od razu do rozpoznała chorobę uświadamiając przy tym, że na to nie ma cudownego lekarstwa, są tylko leki przeciwbólowe, pozostaje gimnastyka i rehabilitacja, jak to powiedziała: ćwiczyć, drapać z bólu ściany, płakać ale ćwiczyć!! Tak, więc zgodnie ...

Pani doktor Kuczyńska, po przeprowadzeniu badań od razu do rozpoznała chorobę uświadamiając przy tym, że na to nie ma cudownego lekarstwa, są tylko leki przeciwbólowe, pozostaje gimnastyka i rehabilitacja, jak to powiedziała: ćwiczyć, drapać z bólu ściany, płakać ale ćwiczyć!! Tak, więc zgodnie z zaleceniami ćwiczę, ćwiczę...., dzięki temu i dzięki Pani doktor nie jestem po tylu latach wygięta w pałąg!!
Pani doktor Małgorzata Senger-Kuczyńska jest największym autorytetem z zakresu reumatologii!!
Pani doktor jest przy tym bardzo miła, sympatyczna i poświęca bardzo dużo uwagi i czasu każdemu pacjentowi bez względu na wiek i pochodzenie!!
Z czystym sumieniem i szczerze polecam Panią doktor!!

wspaniala znalazla chorobe gdzie przez 3 lata cierpialam z bolu zaden lekarz nawet nie pomyslal zeby zrobic inne badania potwierdzajace chorobe zostalam skierowana do instytutu w trybie pilnym tam sie pani doktor mna zajela. dziekuje polecam wszystkim.to lekarz ktory zasluguje na najwieksze zaufanie. pozdrawiam.

wspaniala znalazla chorobe gdzie przez 3 lata cierpialam z bolu zaden
lekarz nawet nie pomyslal zeby zrobic inne badania potwierdzajace chorobe
zostalam skierowana do instytutu w trybie pilnym tam sie pani doktor mna
zajela. dziekuje polecam wszystkim.to lekarz ktory zasluguje na najwieksze
zaufanie. pozdrawiam.

Bardzo miła i sympatyczna lekarka, widać że dba o pacjenta i jego zdrowie. Spokojnie odpowiada na pytania i nigdzie się nie spieszy.Mi pomogła z kurczem karku ale wiem, że ze wszystkimi reumatologicznymi problemami radzi sobie bardzo dobrze. Polecam

Mam problemy ze stawami, z polecenia kuzynki trafiłam do doktor Senger-Kuczyńskiej i nie żałuje.Problem powoli znika, ja czuję się o wiele wiele lepiej, mogę normalnie funkcjonować i nie spędzać całego dnia w łóżku jak to kiedyś bywało. Polecam

Moja mama od lat jest pacjentką pani doktor w związku z rzs, więc gdy tylko ja zauważyłam pierwsze objawy od razu udałam się do pani doktor, która mnie dokładnie przebadała, wypytała i rozpoczęła leczenie. Jestem zadowolona.

Miła, sympatyczna, bardzo pomocna. Widać, że zależy jej na pacjencie bo robi wszystko żeby go wyleczyć. Bardzo się cieszę, że trafiłam na panią doktor i polecam ją wszystkim

Jestem usatysfakcjonowana po wizycie u dr Senger-Kuczyńskiej. Mimo, że czeka mnie jeszcze kilka wizyt to wiem, że właśnie ona mi pomoże i skończą się w końcu moje problemy.

pani doktor bardzo miła i profesjonalna. wyleczyła u mnie rwę kulszową, polecam ją wszystkim z całego serca

bardzo miła,przyjazna i kulturalna. pomogła mi z zespołem cieśni nadgarstka. polecam

Przyjazna, kontaktowa, uprzejma. Dobrze bada i dobrze leczy. Polecam

Przyjazna, kontaktowa, uprzejma. Dobrze bada i dobrze leczy. Polecam

Wciąż poszukujesz "Reumatolog Poznań"?

ul.Grottgera 34 b / 1
Brzechwy 19 lok. 1