dr n. med. Małgorzata Serafin-Król

USG ortopedyczne

Witam wizyta u tej pani to totalna porażka czekałem na wizytę kilka miesięcy pani spóźniła się ponad godzinę a potem spieszyla się chyba gdzieś bo kosztem pacjentów nadrabiala czas jej slowa ztym kolanem to pan nie ma prawa chodzić parę stowek i po wizycie, po wizycie u Ortopedy w moim mieście i zastosowaniu odpowiedniego leczenia po 6miesiacach pobieglem w połmaratonie szczerze odradzam wizytę u tej pani szkoda czasu i kasy

Po wizycie , za 200 zł., u TAKIEGO SPECJALISTY, spodziewałem się otrzymać konkretną poradę, co do dalszej diagnozy i postępowania, aby wyleczyć swoją dolegliwość. Wykonano mi badanie USG (mogłem wykonać w każdym, innym miejscu, dużo taniej), otrzymałem opis badania i... następny pacjent. BO JEST DUZE OPÓŹNIENIE, a w poczekalni czekają kolejni pacjenci. Może ja czegoś nie rozumię, ale po prywatnej wizycie, u specjalisty, za niemałe pieniadze, spodziewałem się większego zainteresowania moim problemem, a usprawiedliwieniem, nie może być DUŻE OPÓŹNIENIE I WIELKI POŚPIECH. Dla Pani Doktor, z tak poważnym doświadczeniem, moja ...

Może ja czegoś nie rozumię, ale po prywatnej wizycie, u specjalisty, za niemałe pieniadze, spodziewałem się większego zainteresowania moim problemem, a usprawiedliwieniem, nie może być DUŻE OPÓŹNIENIE I WIELKI POŚPIECH. Dla Pani Doktor, z tak poważnym doświadczeniem, moja dolegliwość, mogła być zbyt błacha, by wymagała zainteresowania (mimo, że wynik badania USG był niepokojący), ale z takim podejściem do pacjenta, nie spotkałem się nawet w NFZ-cie.

Pani doktor to wspaniały lekarz i nie tylko, bo także wspaniały człowiek, jakich w dzisiejszym świecie mało. Przede wszystkim potrafi wysłuchać i skupić się na tym co dla pacjenta jest problemem i stara się pomóc w jego rozwiązaniu. Polecam wszystkim bo jest naprawdę bardzo dobrym fachowcem.

Bardzo miło i PROFESJONALNIE!! Polecam bo warto!!

Bardzo miło i PROFESJONALNIE!! Polecam bo warto!!

byłem kilkukrotnym pacjentem Pani doktor i tym razem mnie nie zawiodła.to ze jest troche mało sztywna i nieuśmiechnięta to jest mało ważne,najważniejsze jest to jakim jest fachowcem,a specjalistą jest z najwyższej półki.lekarz jest od tego aby postawił prawidlową diagnozę a nie po to aby poprawił nam humor na reszte dnia.polecam wszystkim tego lekarza,a przede wszystkim sportowcom.pozdrawiam

Półtorej godziny spóźnienia bez słowa przepraszam ze strony recepcjonistki i lekarza, tylko komenda: proszę usiąść i czekać. Rzadko już można spotkać tak bezosobowe i niegrzeczne traktowanie pacjenta, który jak sądzę w ten sposób ma zrozumieć, że ma do czynienia z wybitnym w swej dziedzinie specjalistą.

psychopatka z obsesja wladzy. prymitywne, koltunskie zachowanie. zachowuje sie wg swojego widzimisie. fakt, ze odpowiadala juz przed sadem kilka razy w zw. z opisaniem rzeczy, ktorych w ciele NIE BYLO /latwa weryfikacja po otwarciu operacyjnym/, dopelnil tylko obrazu calosci. nigdy wiecej do niej nie pojde. smiesza mnie to uwielbiajace legendy. ale trudno sie dziwic. Polacy kochaja miec obiekty legend. jak nie ma prawdziwych, kogos trzeba na to miejce wepchnac. oj!

psychopatka z obsesja wladzy. prymitywne, koltunskie zachowanie.
zachowuje sie wg swojego widzimisie.
nigdy wiecej do niej nie pojde.

smiesza mnie to uwielbiajace legendy.
ale trudno sie dziwic. Polacy kochaja miec obiekty legend.
jak nie ma prawdziwych, kogos trzeba na to miejce wepchnac.
oj!

To co ta Pani zrobiła z moim kolenen to sie w głowie nie mieści. Wizyta ta rozwiała wszystkie moje wątpliwości, bardzo dokładny opis USG. Przyśpieszyło moje leczenie napewno o 6 tygodni bo za tyle mialem sie stawic do ortopedy publicznego który dalej by mial swoje teorie i leczenie trwalo by kilka razy dłużej... Pełna satysfakcja z wydanych pieniędzy

Pełna satysfakcja z wydanych pieniędzy

Jestem Bardzo zadowolona z opisu i wykona usg kolan.

Jestem Bardzo zadowolona z opisu i wykona usg kolan.

Czuje się że to możebyć dobry fachowiec ale sposób traktowania pacjenta budzi zastrzeżenia. Jest zarozumiała o dużym ego.Zwraca się jak nauczyciel do ucznia.Wzbudza poczucie winy a nie czuje się u niej troski i chęci pomocy.Traktuje pacjenta nieuprzejmie i z góry jakby swoje frustracje wylewała na otoczenie.Łudzę się że trafiłem tylko na jej zły dzień.Nie pomogła mi.