Małgorzata Setkiewicz

Lekarz rodzinny

3,5

Oby wszyscy lekarze tak kompetentni i dociekliwi byli.Mamy szczęście w takiej jak nasza "metropolii" mieć tak świetnego lekarza! Brawo !

Z uprzejmością Pani Doktor to różnie bywa bo kilka razy na mnie nakrzyczała,ale w sumie miała rację bo była to jedyna droga dotarcia do mnie,a poświęciła mi bardzo dużo czasu,zresztą wszystkim poświęca.Bardzo dokładnie wytłumaczyła mi moją chorobę i jak się ją leczy,przekonała do tego bym podjął leczenie.Dzisiaj są tego efekty.Pełny szacun.

Bardzo dobry kontakt z pacjentem,ogromna kultura osobista,szacunek do chorego.Chodziłem po wielu specjalistach,dopiero Pani Doktor dzięki swej dociekliwości postawiła właściwe rozpoznanie i naprowadziła leczenie na właściwe tory.Bardzo wiele jej zawdzięczam,polecam wszystkim takiego LEKARZA.

szkoda słów-dyplom nie czyni osoby lekarzem!

szkoda słów-dyplom nie czyni osoby lekarzem!