lekarz Małgorzata Sieciechowicz

Pulmonolog, Alergolog

Polecam bardzo pania doktor ,moja corka miala obustronne zapalenie pluc -juz po pierwszej wizycie wiedzialam ze trafilam do wlasciwego lekarza.Corka jest juz po leczeniu szpitalnym i po rehabilitacji sanatoryjnej i na dzien dzisiejszy wszystko jest juz okay.Bardzo dziekuje pani doktor za poswiecony czas,fachowosc oraz uprzejmosc-i co najwazniejsze dla matki to super podejscie do dziecka.Bardzo polecam z reka na sercu.

POLECAM!!!!Bardzo dobrze dobrane leki.Wcześniej lekarz leczył mnie syropkami na kaszel i antybiotykami.Dzięki Pani doktor wreszcie mogę normalnie funkcjonować. NAJLEPSZY PULMONOLOG W POZNANIU.

NAJLEPSZY PULMONOLOG W POZNANIU.

Trafiliśmy do Certusa, by kontynuować leczenie zapalenia płuc. Pani dr stwierdziła, że osłuchowo jest OK, ale jednocześnie podtrzymała decyzję innego lekarza, by kontynuować przyjmowanie silnego antybiotyku i od siebie dołożyła jeszcze….. steryd!!! Zignorowała prośbę o antybiogram (odpłatnie). Na połowę pytań nie odpowiedziała. Po tygodniu (a po dwóch od zachorowania) kontrolne RTG wykazało, że poprawa jest mizerna. Wnioski niech każdy sam wyciągnie. Ja nie polecam.

Pani doktór leczy mnie od 1/2 roku.kiedy trafiłem do niej bez poprawy po leczeniu u innych,wtedy bardzo mi pomogła i obecnie lecze swoja chorobę w gabinecie,otrzymałem wizytówke z nr telefonu na pierwszej wizycie i moge dzwonić gdyby leki dawały uboczne działania.Jest otwarta na rozmowę i miła.

Pani doktor faktycznie się spóźnia...ale to nie takie straszne w porównaniu do rozpoznania choroby.Nie potrafi postawić właściwej diagnozy i na niepokojące zmiany w płucach zapisuje wziewy. Dzięki niej mój ojciec stał się pacjentem szpitala. Bardzo chętnie natomiast wręcza (w Certusie) swoje wizytówki i namawia do prywatnej wizyty. Odradzam! Masakra!

Pani doktor jest przemilą osoba,pomogła mi kiedy meczyl mnie kaszel i dusznosc.Od ponad roku jestem jej pacjentką,obecnie leczy calą moją rodzinę,polecam.

Cudowna Pani Doktor! Wzbudza zaufanie. Jest uprzejma, kompetentna oraz bardzo dobrze podchodzi do problemu zdrowotnego! Polecam serdecznie!!!

Bardzo dobra Pani Doktor! Jestem bardzo zadowolony z wizyt! Serdecznie polecam!!!

Bardzo miła ,dokładnie informuje chorego o chorobie i lekach które bedzie otrzymywał jestem bardzo zadowolona z wizyty

Pani doktor ,która zawsze się spóżnia na umówione wizyty mimo wcześniejszego zarejestrowania pierwsza wizyta kosztowała 80zł natomiast druga bez uprzedzenia już 100zł,czyli taniej niż w Certusie(gdzie pani doktor także jest zatrudniona) o całą złotówkę.porażka.