lekarz Małgorzata Sipak

Pulmonolog, Internista

Byłam na prywatnej wizycie u Pani Sipak w Świdwinie. Nie polecam. Podejście do pacjenta na najniższym poziomie. Pulmonolog, który nie robi spirometrii bo ma jeden sprzęt, bo jest pandemia. Oczywiście według Pani Doktor można zamówić sprzęt na własność ale trzeba czekać miesiąc. Za napisanie kartki gdzie mam jechać do Koszalina wzięła 200 zł. Wizyta trwała może 2 min. ŻENADA

Pani Doktor można powiedzieć uratowała mi życie w dobie COVID-u, byłam z dnia na dzień coraz słabsza, do tego był problem ze skontaktowaniem się z lekarzem rodzinnym. Pani doktor Sipak ustawiła leki, wszystko dokładnie wyjaśniła, jak jest źle i co mam robić, aby uchronić się przed tragedią. Było ciężko, zaufałam jej, i jestem jej teraz bardzo wdzięczna za serce i wytrwałość, jakie włożyła w leczenie mnie. Dzięki pani doktor Sipak udało mi się wyjść na prosta. Fachowo i rzeczowo przedstawiła, jak wygląda leczenie, i jak odpowiednio należy przyjmować leki, żeby ...

Było ciężko, zaufałam jej, i jestem jej teraz bardzo wdzięczna za serce i wytrwałość, jakie włożyła w leczenie mnie. Dzięki pani doktor Sipak udało mi się wyjść na prosta. Fachowo i rzeczowo przedstawiła, jak wygląda leczenie, i jak odpowiednio należy przyjmować leki, żeby leczenie okazało się skuteczne. Pani doktor potraktowała moją prośbę bardzo poważnie i przyjęła mnie dodatkowo pomimo braku czasu i nawału pacjentów.
Cieszę, się, że trafiłam na tak kompetentnego i profesjonalnego lekarza. Dziękuje Pani Doktor.