lekarz Małgorzata Sitarek-Madaj

1,7
1,7
2,9
1,9

Zdecydowanie odradzam, zobaczyć panią doktror to taki sam cud jak zobaczyć wystawiony w tym gabinecie paragon. W gabinecie są trzy fotele na których pacjentów przyjmują higienistki, one też wykonują większość czynności związanych z wizytami kontrolnymi i zakładaniem aparatu, Pani doktor często w tym czasie nawet nie ma w pracy. Myślę, że warto wybrać miejsce w którym pacjent jest pod opieką stomatologa.

Trafiłem do Pani doktor z powodu pozytywnych opinii. I niestety, ale chyba źle trafiłem. Pani doktor jest osobą kulturalną i z pewnością wykształconym ortodontą, ale brak jej profesjonalizmu, komunikacji z pacjentem i dbałości o niego. Leczenie odbywa się bez żadnego planu i bardzo chaotyczne. Wychodząc nie wiem praktycznie nic, bo jeśli Pani doktor się pojawi (niestety nie na każdej wizycie), to szybo znika. Pacjent nie ma szans zadać nawet jednego pytania. Zapisując się na wizytę myślałem, że zapisuję się do Pani doktor, a tu niespodzianka, zajmują się mną asystentki, które notorycznie przy mnie obgadują pacjentów. Jest to dla mnie niemiłe i niekulturalne. A ich obsługa pacjenta zależy od aktualnego nastroju. Co do sprzętu i wyposażenia sali: nie mogę mieć zastrzeżeń, wyposażenie jest w pełni profesjonalne, czyste, Pani doktor jak i asystentki dbają o higienę, z aparatem na razie też nie mam problemów. Nie mogę również zarzucić Pani doktor, aby dbała tylko o pieniądze, bo tego nie odczułem. Ale niestety brak komunikacji między Panią doktor a pacjentem i brak tak ważnego planu działania psuje bardzo wiele (pomijam obgadujące asystentki), przez co nie wiem nic i nawet nie wiem jak długo będę nosił aparat.

Zdecydowanie odradzam! Pani Sitarek-Madaj nie ma czasu na rozmowę z pacjentem. W jednym czasie przyjmuje 3 klientów, których traktuje bardzo przedmiotowo. Nie rozmawia o postępach w leczniu. Co wizyte ma przeprawę z panią z recepcji, która bardzo nieprofesjonalnie obsługuje klientów- to znaczy nie stara się wyjść na przeciw tylko wstawia terminy jej pasujące. Nie ma terminów po 16:00. W gabinecie pomagają pani doktor 2 panie. Pani Wioleta jest kompetentna i ma dobre podejście do klienta, ale i tak o całym leczeniu decyduje niedostępna Pani Sitarek- Madaj. Ceny wizyt wysokie i bardzo częste (nawet 2 razy w miesiącu po o. 100 zł)- prze 2, 3 lata.

Niestety muszę podpisać się pod negatywnymi opiniami. Brak komunikacji ze strony Pani Doktor, w zasadzie nigdy nie wiedziałam, co robi ani na jakim etapie leczenia jestem. Leczenie znacznie wydłużyło się. Wyrwane niepotrzebnie 4 zęby. Po zdjęciu aparatu po paru latach jedynki górne i dolne rozjechały się i powstały przerwy. Pani Doktor zostawiła mi szpary między zębami, poza tym wygląd zgryzu po leczeniu pozostawia wiele do życzenia. Wysoki koszt leczenia. Zdecydowanie odradzam.

doskonaly fachowiec, ciagly rozwoj, stosowanie nowoczesnych rozwiazan,

doskonaly fachowiec, ciagly rozwoj, stosowanie nowoczesnych rozwiazan,

niekomunikatywna i nie wzbudzająca zaufania. Leczenie miało trwac duużo krócej, wpada do gabinetu niczym tajfun i nic nie tłumaczy, po zejściu z fotela nieosiagalna

Leczenie u Pani doktor doprowadziło mnie do kompleksów i wada powróciła. Dzisiaj zamiast swoich zębów mam korony. Stanowczo nie polecam, również podejście do pacjenta bez poczucia ludzkiego.