lekarz Małgorzata Sitek

Anioł nie lekarz. Lekarz z powołania a nie tylko z zawodu. Naprawdę polecam. Pełny komfort podczas wizyty.

Anioł nie lekarz. Lekarz z powołania a nie tylko z zawodu.
Naprawdę polecam. Pełny komfort podczas wizyty.

Pani Dr Sitek jest niesamowicie dobrym lekarzem, wykształconym wg niemieckich zasad. Implantologia i protetyka to u niej praca I klasa, wszystko wg zasad, a nie jak w innych gabinetach prowizorka.P.M.Sitek to osoba z wielkim sercem pomoże nawet osobie za przysłowiową 1zł jeśli widzi ze kogos nie stac na wizyte, a ma dolegliwosci bolowe.Gorąco polecam

Dobra, fachowa lekarka z duzą wiedza i kompetencją. Niełatwo sie do nie jdodzwonic, ale jak wizyta jest umówiona, to wszystko idzie bardzo punktualnie. Zdecydowanie polecam. Dobry implantolog!

Właśnie szukam dobrego stomatologa w Żarach. Zajrzałam z ulicy do pani Sitek. Zamknięte na głucho - na drzwiach nry telefonów kontaktowych. Nie wiem, czy mam mówić "pani doktor", bo na szyldzie jest napisane: "dr h.c." = doctor honoris causa! To jakieś jaja?

Świetny lekarz chodze tylko do tej pani doktor.

Świetny lekarz chodze tylko do tej pani doktor.

Dobry kompetentny gabinet w przepieknym pomieszczeniu w Żarach. Duzo pacjentow z Niemiec. Troskliwa obsługa dzieci. Polecam

Dobry kompetentny gabinet w przepieknym pomieszczeniu w Żarach.
Duzo pacjentow z Niemiec. Troskliwa obsługa dzieci. Polecam

mam dwa mostki zrobione przez p.Sitek i jestem bardzo zadowolona , dalej bede do niej chodzic i polecac ,pania Sitek moim znajomym .. :)

ja rowniez odradzam leczenie 1 zeba ciagnelo sie 6 miesiecy czyli 6 wizyt oczywiscie platnosc z gory za zab plus za kazda wizyte 180zl.to bylo zwykle leczenie jak sie okazalo u innego lekarza a 6 wizyt? inny lekarz nie rozumial.spieszyla sie pani doktor przy mojej wizycie bo juz musiala jechac do innego gabinetu.milo co? tragedia oby nie bylo takich lekarzy.

Chodzi tam moja cała rodzina :) wszyscy bardzo zadowoleni.

Chodzi tam moja cała rodzina :)
wszyscy bardzo zadowoleni.

Zamiast leczyć ząb,Pani doktor wyrwała-zrobiła zdjęcie które chyba nie istnieje, ponieważ chciałam odebrać idąc po trzech miesiącach męki z założoną koronką przez Panią doktor- która stwierdziła obcesowo że się pieszczę i ona już skończyła swoją pracę.Wcześniej oczywiście skasowała pieniążki,przed założeniem koronki.Rachunek otrzymałam tylko za koronkę a przez dwa miesiące niby leczenia płaciłam za każdą wizytę od 300zł i więcej- na to już Pani doktor mi nie chciała wydać rachunków.Wykonała dwa razy zdjęcie rtg. raz zęba a następnie dziąsła - zdjęć nie widziałam ale musiałam zapłacić.Całe leczenie wraz z koronką kosztowało mnie około 8000zł.Musiałam iść do innego stomatologa- usunąć pracę Pani Małgorzaty Sitek bo już dla mnie Pani dr.Sitek nie miała czasu, uznając że jest wszystko dobrze i muszę się pomęczyć trochę- tak zakończyła Pani dr.Sitek.Teraz wiem że wcześniej tej Pani nie wolno zapłacić,dopiero po wykonaniu pracy.Jest nie rzetelna,nie słowna i nie kompetentna.Zmieniła po raz trzeci swój gabinet ze względu na uciążliwych pacjentów - których skrzywdziła i oszukała.Przestrzegam wszystkich przed tą Panią.Znajomi doradzali mi drogę sądową ale mi było wstyd, że dojrzała kobieta dała się tak załatwić (wpłacając wcześniej pieniążki tak jak Pani dr.Sitek kazała).