lekarz Małgorzata Sitek

3,5
3,7
3,5
3,6

Zamiast leczyć ząb,Pani doktor wyrwała-zrobiła zdjęcie które chyba nie istnieje, ponieważ chciałam odebrać idąc po trzech miesiącach męki z założoną koronką przez Panią doktor- która stwierdziła obcesowo że się pieszczę i ona już skończyła swoją pracę.Wcześniej oczywiście skasowała pieniążki,przed założeniem koronki.Rachunek otrzymałam tylko za koronkę a przez dwa miesiące niby leczenia płaciłam za każdą wizytę od 300zł i więcej- na to już Pani doktor mi nie chciała wydać rachunków.Wykonała dwa razy zdjęcie rtg. raz zęba a następnie dziąsła - zdjęć nie widziałam ale musiałam zapłacić.Całe leczenie wraz z koronką kosztowało mnie około 8000zł.Musiałam iść do innego stomatologa- usunąć pracę Pani Małgorzaty Sitek bo już dla mnie Pani dr.Sitek nie miała czasu, uznając że jest wszystko dobrze i muszę się pomęczyć trochę- tak zakończyła Pani dr.Sitek.Teraz wiem że wcześniej tej Pani nie wolno zapłacić,dopiero po wykonaniu pracy.Jest nie rzetelna,nie słowna i nie kompetentna.Zmieniła po raz trzeci swój gabinet ze względu na uciążliwych pacjentów - których skrzywdziła i oszukała.Przestrzegam wszystkich przed tą Panią.Znajomi doradzali mi drogę sądową ale mi było wstyd, że dojrzała kobieta dała się tak załatwić (wpłacając wcześniej pieniążki tak jak Pani dr.Sitek kazała).

Pani Dr Sitek jest niesamowicie dobrym lekarzem, wykształconym wg niemieckich zasad. Implantologia i protetyka to u niej praca I klasa, wszystko wg zasad, a nie jak w innych gabinetach prowizorka.P.M.Sitek to osoba z wielkim sercem pomoże nawet osobie za przysłowiową 1zł jeśli widzi ze kogos nie stac na wizyte, a ma dolegliwosci bolowe.Gorąco polecam

Anioł nie lekarz. Lekarz z powołania a nie tylko z zawodu. Naprawdę polecam. Pełny komfort podczas wizyty.

Anioł nie lekarz. Lekarz z powołania a nie tylko z zawodu.
Naprawdę polecam. Pełny komfort podczas wizyty.

Dobra, fachowa lekarka z duzą wiedza i kompetencją. Niełatwo sie do nie jdodzwonic, ale jak wizyta jest umówiona, to wszystko idzie bardzo punktualnie. Zdecydowanie polecam. Dobry implantolog!

Właśnie szukam dobrego stomatologa w Żarach. Zajrzałam z ulicy do pani Sitek. Zamknięte na głucho - na drzwiach nry telefonów kontaktowych. Nie wiem, czy mam mówić "pani doktor", bo na szyldzie jest napisane: "dr h.c." = doctor honoris causa! To jakieś jaja?

Świetny lekarz chodze tylko do tej pani doktor.

Świetny lekarz chodze tylko do tej pani doktor.

Dobry kompetentny gabinet w przepieknym pomieszczeniu w Żarach. Duzo pacjentow z Niemiec. Troskliwa obsługa dzieci. Polecam

Dobry kompetentny gabinet w przepieknym pomieszczeniu w Żarach.
Duzo pacjentow z Niemiec. Troskliwa obsługa dzieci. Polecam

ja rowniez odradzam leczenie 1 zeba ciagnelo sie 6 miesiecy czyli 6 wizyt oczywiscie platnosc z gory za zab plus za kazda wizyte 180zl.to bylo zwykle leczenie jak sie okazalo u innego lekarza a 6 wizyt? inny lekarz nie rozumial.spieszyla sie pani doktor przy mojej wizycie bo juz musiala jechac do innego gabinetu.milo co? tragedia oby nie bylo takich lekarzy.

mam dwa mostki zrobione przez p.Sitek i jestem bardzo zadowolona , dalej bede do niej chodzic i polecac ,pania Sitek moim znajomym .. :)

Chodzi tam moja cała rodzina :) wszyscy bardzo zadowoleni.

Chodzi tam moja cała rodzina :)
wszyscy bardzo zadowoleni.