lekarz Małgorzata Skoracka

Onkolog

2,4
2,4
2,5

Bardzo miła sympatyczna pomogła mi dużo razy .Całym sercem mogę polecić panią doktor .Do pacjenta podchodzi bardzo profesjonalnie i stara się zawsze pomóc.

Korzystałam z wizyt u tej pani doktor, gdyż w moim mieście nie ma innego onkologa. Niestety, niedawna wizyta okazała się być ostatnią. Podczas wszystkich wizyt podejście do pacjenta było naganne. Nie uzyskałam ŻADNEJ informacji, odpowiedzi na moje pytania, porady, mimo wielkiej mojej staranności, by nie urazić szanownej pani. Padały tylko opryskliwe, lekceważące teksty, które miały na celu poniżenie mnie (m.in. sentencje w obcym języku, które były niezrozumiałe dla zestresowanej osoby z problemem onkologicznym). Rażący brak empatii oraz w moim odczuciu kompetencji - nieustannie wysłuchiwałam, że powinnam się zwrócić z wynikami, pytaniami do kogoś innego, niż onkologa. Szok.

Ja całym sercem polecam Panią doktor. Ma bardzo duże doświadczenie. Wykryła u mnie guza. Tylko spojrzała na zdjęcie i już wiedziała. Chodzę do niej od 6 lat. Często otrzymuje skierowania na badania kontrolne. Pani dr jest specyficzna ale trzeba umieć rozmawiać z różnymi charakterami. Jak miałam wątpliwości to pani doktor wszystko tłumaczyła. Wysłuchała, poradziła. Polecam

Za kazym razem ta pani doktor na mnie strasznie krzyczy, boje sie jej, po wizycie czuje sie wyczerpana psychicznie. pacjenci onkologiczni maja wystarczajaco duzo stresu poprzez swoja chorobe, a pani doktor zamiast wykazac sie empatia to tylko krzyk i zlosc. niestety brak profesjonalizmu, pani doktor nie podchodzi do pacjenta jak do czlowieka, tylko jak do numerka, nie ma miejsca na pytania, nie ma wspolczucia, niestety na kazdej wizycie wyczuwam wielkie niezadowolenie pani doktor ze swojej pracy

Bardzo nie miła wręcz bezczelna. Wszyscy na korytarzu słyszeli z jakim problemem się zgłosiłam. Twierdzi że zajmuje miejsce innym równocześnie zlecając szereg badań. Z opinii innych słyszę ze jest dobrym specjalista w onkologii ale mi jest to trudno ocenić bo wizyta u Pani doktor to jeden stres. Sama bym nie wybrała tej Pani.

Straszny lekarz, jedna z najgorszych z jakim przyszło mi się spotkać. Pretensje i podejście "po co ty tu przyszłaś"?

Również nie polecam. Byłam 3 lub 4 razy, po ostatniej wizycie postanowiłam że więcej nie dam się upokarzać i lekceważyć mojego problemu. Guzki w piersi to nie jest wystarczający powód aby zgłosić się do lekarza - oczywiście wg tej pani. Widzę że mój przypadek nie był odosobniony. Żałosne

nie polecam połowę wizyty krzyk że ona nie jest od piersi tylko ginekolog.... straszny lekarz nie polecam

nie polecam
połowę wizyty krzyk że ona nie jest od piersi tylko ginekolog....
straszny lekarz
nie polecam

napisze na temat chodze juz 6 lat do milej sympatycznej pani doktor.i tak jak kazdy czlowiek ma dobre i zle dni,postawcie sie na jej miejscu 30 pacjentow dziennie,kazdy mowi o chorobie wiekszosc ma dola .ile organizm moze wytrzymac lekarz tez czlowiek ja bym nie ogarnol.niektorzy pisza ze cos tam,ze cos tam.nikt nie jest bogiem,a fundusze ciagle tna,sam wiem bo mam w rodzinie lekarzy,myslicie ze lekarz nie jest wkurzony ,???chcac pomoc a niema na badania,albo szpital tnie koszty,wiec prosze o zrozumienie,ja przychodzac z usmiechem na twarzy ,mile slowo i fajnie sie rozmawia,usmiechnie sie,i jest to czlowiek a nie maszyna,dla mnie wspanialy lekarz napewno chcacy pomoc czlowiekowi,niektorzy nie chca sobie pomoc i pretensje do calego swiata,pozdrawiam,

Nie polecam tej Pani "doktor" jest bardzo nie miła, bezczelna i myśli że na Pacjenta może drzec buzię! Byłam u niej pierwszy raz, z guzkiem na piersi zostałam tak potraktowana że wyszłam z płaczem! Darła buzię jakby tam za karę siedziała! Że niby onkolog nie jest od piersi, a od czego kurde jest? Chyba przyszłam się zbadać i dowiedzieć się czy ten guzek to tylko guzek a nie daj Boże rak! Zbadala mnie tak wgl tego badaniem nie nazwę, nawet się nie zapytała na której piersi mam tego guzka. Jakbym wiedziała że jest tak bezczelna kobietą wredna nie miła to bym przed wejściem do gabinetu włączyła dyktafon. Dlatego jak któraś kobieta pójdzie głównie mi chodzi o schorzenia piersi to odradzam a w najgorszym wypadku włączyć dyktafon i ja nagrać!!! Ja zostałam tak potraktowana w szpitalu w Lesznie. Naprawdę odradzam!!