Małgorzata Skowron

Bardzo miła, przy takim lekarzu można czuć się bezpiecznie.

Bardzo miła, przy takim lekarzu można czuć się bezpiecznie.

super lekarz, mądry człowiek. zawsze służy pomocą, tłumaczy w czym problem.

super lekarz, mądry człowiek.
zawsze służy pomocą, tłumaczy w czym problem.

Bardzo polecam,moje dzieci po samej wizycie są zdrowe:)Pani doktor ma podejście do małych pacjentów,jest naprawde wspaniałym lekarzem.Także przychodnia w której przyjmuje jest przyjazna,Panie na recepcji zawsze służą pomocą.

To jeden z niewielu lekarzy, do jakich trafiłam z dzieckiem, a który nie zaczyna leczenia od podania antybiotyku. Bardzo sympatyczna osoba, ze świetnym podejściem do małych pacjentów. Polecam !

Byliśmy pierwszy raz z naszym dzieckiem u Pani dr. Pierwsze wrażenie 100% OK, Pani Skowron wytłumaczyła wszystkie nasze wątpliwości, pomaga w doborze szczepień. W razie poważnych problemów może dojechać do małego pacjenta.

Wspaniała Kobieta , super lekarz - wszystko wytłumaczy, nie ma pytań , które by nie próbowała wyjaśnić. Jest przemiła i na prawdę z powołania. Zawsze chętnie pomoże- oby więcej takich lekarzy!:)

WSPANIAŁY LEKARZ. NAJLEPSZY PEDIATRA I NIE TYLKO, BO POMAGA NIE TYLKO MOIM DZIECIOM, ALE CAŁEJ MOJEJ RODZINIE. WSPIERA TAKŻE DOBRYM SŁOWEM. DR. MAŁGORZATA SKOWRON TO WSPANIAŁY CZŁOWIEK. ALICJA A.

DR. MAŁGORZATA SKOWRON TO WSPANIAŁY CZŁOWIEK.
ALICJA A.

Super super super!!Bylam dzis pierwszy raz z synkiem i jestem bardzo zadowolona!!wkoncu udalo mi sie trafic na bardzo dobrego lekarza z powolania!!Pani doktor przemila,ma super podejscie do dzieci,wszystko dokladnie tlumaczy!!Polecam wszystkim dr.Skowron

Cudowny lekarz, cudowny człowiek. Z wielkim zaangażowaniem podchodzi do małego pacjenta. Oddany lekarz - prawdziwy lekarz z powołania. Dr Skowron jest lekarzem o dużym doświadczeniu, posiada szeroką wiedzę. Podczas wizyty poświęca wiele czasu pacjentowi, kompleksowo bada, zleca dodatkowe badania by potwierdzić diagnozę. Skrupulatna, dokładna, w przypadku wątpliwości przeprowadza/kieruje na konsultacje. Uprzejma, otwarta, bardzo oblegana (zawsze ma komplet bądź nadkomplet pacjentów). Godna polecenia