Małgorzata Skowron

Rewelacja! Mimo, że to żona chodzi z dziećmi do lekarza to i mi zdarza się bywać, najczęściej razem. Tym razem musiałem się wybrać sam z 6 letnim synem, bo w domu szpital. Tak miłego a jednocześnie profesjonalnego traktowania jeszcze chyba nie spotkałem a mamy trójkę dzieci. Mimo późnej godziny uśmiech, dokładne zbadanie i wyczerpująca informacja dla rodzica. Ustna oraz pisemna, nic się nie zapomni! Dziękujemy!

Świetny specjalista! nie przepisuje od razu antybiotyków a w sytuacjach podbramkowych nie wysyła od razu do szpitala, tylko walczy i stara się wyleczyć dziecko. ze skutkiem oczywiście jak najbardziej pozytywnym. zawsze uśmiechnięta, rzeczowa i komunikatywna. dzieci panią doktor uwielbiają a co za tym idzie, rodzice też. Lekarz z powołania a nie z obowiązku. POLECAM!

Niezwykle kompetentna Pani Doktor - diagnozy zawsze trafne, odpowiednio dobrane leki. Pani Doktor jest dokładna, zaangażowana, serdeczna, ma rewelacyjne podejście do dziecka. Szczerze polecamy Panią Doktor. Jesteśmy za wszystko bardzo wdzięczni. RADUŚ z RODZICAMI.

Nasz kochana Pani Doktor,niestety opuściła nas.Przychodnia na Rogalińskiej bardzo straciła.Zazdroszczę mieszkańcom Rumi takiego lekarza.Czujemy z moimi córeczkami ogromną stratę po odejściu Pani Małgosi.Zaczęły się choroby,a moje dzieci zostały bez lekarza.Brałam pod uwagę dojazdy do Rumi, ale moje dziewczyny tak często chorują, że takie rozwiązanie jednak nie wchodzi w rachubę.Wałęsamy się więc od pediatry do pediatry szukając kogoś sensownego.Jak do tej brak sukcesu.Pani Małgosiu niech Pani wraca na Rogalińską, dzieciaki bardzo za Panią tęsknią:)Dziękuję za wszystko i pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego dobrego.Mama Leny i Laury Ps.Czy ktoś dysponuje numerem telefonu ...

Ps.Czy ktoś dysponuje numerem telefonu do prywatnego gabinetu Pani Skowron?

Wspaniala pediatra. Mam do Pani Skowron pelne zaufanie. Bardzo zaluje, ze zmienila miejsce pracy i juz nie bedzie leczyc mojego syna. Bardzo serdecnie dziekuje za 2 lata opieki nad Mackiem. Polecam innym pacjentom. Ola Bojarska-Meier

Wspaniała pani doktor, warta naśladowania > Polecam gorąco.

Wspaniała pani doktor, warta naśladowania > Polecam gorąco.

Świetny lekarz i wyrozumiały człowiek! Całusy i pozdrowienia życzą Cilińdzie

Świetny lekarz i wyrozumiały człowiek!
Całusy i pozdrowienia życzą Cilińdzie

co tu duzo pisac rewelacyjny lekarz takiego to tylko ze siweczką szukac trafnie diagnozuje super podejscie do dzieci wszystko na najwyzszym poziomie POPROSTU PANI M SKOWRON JEST THE BEST

Znamy się z panią dr Skowron od pięciu lat. Bardzo mnie wspomagała przy ciągłych chorobach mojej córeczki. Nie tylko kompetentnym podejściem do małego pacjenta, ale i dobrym słowem. Nigdy nas nie zawiodła. O swoich pacjentach myśli 24 godziny na dobę. Swój zawód traktuje nie tylko jako swoją pracę, ale i hobby. A co najważniejsze wciąż się doszkala, a jej sposób leczenia jest na poziomie europejskim. Gorąco polecam. A.B.

Do Pani doktor trafiłam kilka lat temu wówczas tylko z moją córką. Teraz i synek - w razie potrzeby - chętnie odwiedza Panią doktor :-) Zawsze ma trafną diagnozę, doskonale dobierze leczenie i co najważniejsze nie przepisuje antybiotyków bez wyraźnej potrzeby. Nigdy mnie nie zawiodła, a jej wskazania są ZAWSZE skuteczne. Wyciągała nas z różnych opresji a jej zalecenia nigdy nie okazały się bezsensowne. Szczerze polecam. Podczas leczenia u Pani doktor Skowron można spać spokojnie :-)