lek. dent. Małgorzata Sławińska

1,7

Zdecydowanie nie polecam. Lekarz starej daty, nie prowadzi dialogu z pacjentem, zaczyna działać zanim uprzedzi i cokolwiek uzgodni z pacjentem. Niemiła, traktuje pacjenta przedmiotowo i bezdusznie. Pomijając samo podejście do pacjenta, jestem niezadowolona z leczenia jakie wykonała pani doktor na moim zębie. Nie zgodziła się na podanie znieczulenia, kiedy w trakcie faktycznie odczuwałam ból zaczęła fukać "że poboleć musi, nie przyszłam się tu relaksować". Po kilku tygodniach wypadła mi robiona przez panią doktor plomba. Moją opinię być może odzwierciedla fakt, że dziwnym trafem do dr Sławińskiej zawsze są wolne miejsca. ...

Moją opinię być może odzwierciedla fakt, że dziwnym trafem do dr Sławińskiej zawsze są wolne miejsca. Zdecydowanie nie polecam nikomu.

Wspaniala pani doktor, uratowala moje zeby po innej, beznadziejnej babie ktora doprowadzila do tego ze skonczyloby sie wyrwaniem gdyby nie dr Sławińska. Polecam!

NIECZUŁA BEZDUSZNA OSOBA, BEZCZELNA !! IGNORUJE CHORE I CIERPIĄCE 3 LETNIE DZIECKO Z BÓLEM I OPUCHLIZNA ZĄBKA !! DENTYSTA SADYSTA !! NIE POLECAM NIKOMU KTO MA NA UWADZE DOBRO SWOJE I RODZINY OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM !!!!!!