lekarz Małgorzata Słomko-Jóźwiak

1,3
1,4
1,6
1,1

Moje odczucia po wizycie u Pani doktor są zbieżne z tymi zamieszczonymi na portalu. Pani doktor była na wizycie bardzo opryskliwa, pretensjonalna. Nie nadaje się do pracy z dziećmi. Dziecko będąc na takiej wizycie i spotykając obca osobę jest nieufne, zestresowane. Pani doktor ma ZEROWE podejście do dziecka, jej zachowanie tylko potęguje u niego stres. O ile my dorośli możemy sobie to „jakoś” wytłumaczyć to takie dziecko niestety nabiera nieufności do lekarzy. Szczerze współczuje zarówno dzieciom jak i rodzicom, którzy musza mieć wątpliwa przyjemność aby mieć z nią kontakt przez więcej niż jedno spotkanie. Zdecydowanie nie polecam.

Pani dr traktuje pacjentów z góry i jest nieuprzejma. Powinna przejść szkolenie dotyczące kontaktu z pacjentem, szczególnie tak wrażliwym jak dziecko. Nie wiem jednak, czy na takie szkolenie nie jest już za późno. Nie polecam.

P. Dr. Niemila nieuprzejma opryskliwa pretensje za wszystko. Zero empati i checi pomocy. Diagnozy nietrafione nie udzielila mi fachowej porady i leczenia ktore umozliwiloby dziecku wzrost .

Pani doktor strasznie nie miła, strach odezwać się.. Wszystko źle wszystko nie tak.. Wręcz irracjonalne jest podejście Pani Słomko Jóźwiak.. PRACUJE CHYBA ZA KARĘ.. JAK MOŻNA BYĆ TAK NIE UPRZEJMYM I KRYTYCZNYM NA WSZYSTKO CZŁOWIEKIEM.. KONTAKT, a raczej brak kontaktu bardzo oceniam negatywnie.. Nie dowierzam jak można być tak chamskie człowiekiem!

Lekarka bardzo niesympatyczna i nieempatyczna. Odpowiada opryskliwie oraz komentuje wygląd dziecka. Na porządku dziennym jest wytykanie wagi. Niezależnie od tego, jaka jest - lekarka i tak odburknie, że za dużo. Każdy wzrost wagi nie umknie jej uwadze. Przecież to nie tak, że jedenastoletnie dziecko jeszcze rośnie. Zajmuje się diagnostyką w każdej dziedzinie medycyny, tylko nie w tej, za którą płacą. Oczywiście nie muszę wspominać, iż robi to nieudolnie. Samo leczenie jest jak najbardziej w porządku - bez szału, ale przyczepić się nie ma co, jednakże kobieta jest niemiła. Na każde pytanie odpowiada krótko, nie dokładnie oraz bezczelnie, na zasadzie "wyjdź i nie przeszkadzaj, jestem zajęta". Często się spóźnia, a bywało nawet, że zapomniała wydać lek. Ewidentnie nie lubi ludzi, a do pracy jakby za karę przychodziła.

Pani doktor jest naprawdę niesympatyczna. Lubi czepiać się wzrostu wagi, ma pretensje, że córka nie urosła. Parę razy zapomniała wydać lek, każe na siebie bardzo długo czekać. Jest dobrym lekarzem - udało jej się załatwić lek dla córki, jednak jej charakter skutecznie zniechęca mnie do kontynuowania leczenia u niej. Córka bardzo nie lubiła do niej jeździć. Przed każdą wizytą płakała, że nie chce jechać do doktor Jóźwiak.

Brak konkretnych informacji jeśli chodzi o leczenie. Niezbyt miłe podejście do pacjenta. Ciezko wyciagnac od pani doktor jakiekolwiek informacje jesli chodzi o stan dziecka. A najlepiej to wogole o nic nie pytac bo zaraz odpowiada wzburzonym tonem. Nie polecam.