1,8
1,5
1,5
1,3
1,3

Lekarz jako orzecznik Zus zamiast odnieść się do historii choroby zawartej w dokumentacji medycznej, ocenia na oko. Wydaje wniosek na podstawie wyglądu, nie otwierając nawet teczki z dokumentacją medyczną. Bardzo nieuprzejma kobieta. Zero emaptii i podejścia jak do człowieka.

Pani "doktor" nie potrafi diagnozować trudniejszych przypadków, nie wie co robić dalej jak podstawowe badania niczego nie wykażą, nie skieruje do specjalisty, szpitala, nie poradzi jakie kroki podjąć, nie ma planu leczenia. Jak wyczerpie swoje skąpe kompetencje kieruje do psychologa lub daje dziwne wskazówki by tylko mieć potem do czego się doczepić. Zasada jest taka że najpierw należy wykluczyć choroby somatyczne potem można skonsultować to z psychologiem. Pacjent ma prawo być zirytowany ciągłym chodzeniem do lekarzy i brakiem rezultatów leczenia, zadaniem lekarza jest temu zaradzić i przekonywać do dalszego leczenia/badania. Pani "doktor" było stać na zmarnowanie zdrowia i kilku lat życia całej naszej rodziny, na szczęście są inni Lekarze przez duże "L". Szkoda tylko, że kierownik ładnej nowej przychodni nie potrafi leczyć i nie na zasady " po pierwsze nie szkodzić".

Nie polecam, podchodzi ilościowo do pacjentów.. coż niewazne sa dolegliwosci

Nie polecam, podchodzi ilościowo do pacjentów.. coż niewazne sa dolegliwosci

Moja ocena tego lekarza dotyczy jego pracy dla dobra ZUS w Toruniu. Tam miałem osobisty kontakt z tą Panią. Nie wiem jaki jest stosunek tej Pani do pacjentów w Przychodni Medica w której pracuje. jeżeli chodzi o ZUS jest bardzo służalcza w stosunku do zarządzeń tej instytucji. penie kasa z tego nie jest mała.