dr n. med. Małgorzata Smyrska

Leczę się u Pani doktor w Lux Med na Puławskiej 15 bardzo wysoko oceniam jej wiedzę, jest miła, cierpliwa wszystko wyjaśni. Ze wszystkich problemów zdrowotnych mnie wyleczyła.

Pani Doktor jest bardzo kompetentna. Wszystko wytłumaczy, a jednocześnie uspokaja, tak że człowiek nie panikuje. Dobiera bardzo dobrze metody leczenia, nie tak jak inni lekarze przepisują antybiotyk i po kłopocie.

Pani doktor bardzo jest bardzo miła, aczkolwiek jej kompetencje nie wydają się być wiarygodne. Pani doktor pomyliła prawy migdałek z lewym (pomimo iż go dokładnie badała), źle wypełniła moje dane na recepcie, a ponadto przepisała mi chlorochinaldin, mówiąc że jest to "taki antybiotyk do ssania"... Ciężko jest znaleźć dobrego lekarza

Ciężko jest znaleźć dobrego lekarza

Jestem zadowolona z pani dr, jet rzeczowa, uprzejma i wyleczyła mnie.

Jestem zadowolona z pani dr, jet rzeczowa, uprzejma i wyleczyła mnie.

Moim zdaniem pani dr jest bardzo dobrym specjalistą w swoim zawodzie

Moim zdaniem pani dr jest bardzo dobrym specjalistą w swoim zawodzie

Od 10 lat leczę się u Pani doktor na nadciśnienie i chorobę wieńcową. Lekarze zalecali operację na serce a dzięki dobrze dobranym lekom cały czas się dobrze czuję i wyniki kontrolnych badań wypadły świetnie. Polecam M.K.

Polecam
M.K.

Pani "Doktor" potrafi nawet poświadczać nieprawde w dokumentacji medycznej co jest niezgodne z etyka lekarza

hmm opisujac lekarza sami sie przekonajcie

hmm opisujac lekarza sami sie przekonajcie

bardzo dobra doktorka, inny lekarz nie mógł mi wyleczyć zwykłego przeziębienia cały czas się odnawiało, a dr Smyrska wyleczyła mnie raz i porządnie