lekarz Małgorzata Sobczak

W szpitalu publicznym wizyta u tej osoby to nieporozumienie. Przychodzi (regularnie) od 30 minut po godzinę po czasie, krzywi się, potrafi krzyczeć, kobiety w ciąży traktuje jak przedmioty w fabryce. Znika na 1,5h w trakcie przyjmowania, zostawiając pacjentki, które czekały już kilka godzin. Nie dba czy ktoś źle się czuje, jest z dziećmi itp. Jest to jedna z wielu przykrości widzieć lekarza, który istotę ludzką traktuje bez szacunku, a w zasadzie co najmniej dwie istoty ludzkie, bo mamy są z dzieciaczkami w brzuszkach. Przyjmując prywatnie jest pani "przesłodka". Wartość człowieka zastąpiona wartością pieniądza. Wstyd pani doktor, wstyd.

Mam mieszane uczucia co do pani dr Sobczak Chodzę do por w ICZMP Ogólnie ok ale podejście do pacjenta zależy od dnia Bywa niemiła Poza tym zaleca czasem niepotrzebne drogie leki na fizjologiczne dolegliwosci w ciąży - konsultowane z innymi lekarzami Zapisala mi leki ktore nie zaszkodza ale tez nie musialam ich przyjmować a 200 zl w aptece zostawilam Poza tym robi problemy ze zwolnieniem jakby bała się Zusu - w czasie długiego weekendu musiałam szukać lekarza na Pomorzu, bo jak dr dowiedziała się ze wyjeżdżam na kilka dni nie wypisala mi zwolnienia i "rób co chcesz" Poza tym zawsze jest spóźniona

Super lekarz!!! Rzeczowa, konkretna , fachowa, a przy tym sympatyczna i serdeczna. Od razu widać ze ma widać i doświadczenie. Nie ogranicza się tylko do spraw ginekologicznych ale widzi całego pacjenta.

Pani doktor prowadziła moją ciąże i faktycznie nie mogę tu powiedzieć złego słowa, natomiast jeśli chodzi o praktykę prywatną to nie polecam, a wręcz ostrzegam! Dla tej Pani ważniejsze jest dobro finansowe a nie dobro Pacjentki! Zaufałam jej,co później okazało się błędem. Po porodzie zaczęłam chodzić do Pani doktor prywatnie, stwierdziła nadżerkę, którą zaleciła leczyć farmakologicznie. Niestety bez rezultatów. Mimo to Pani doktor nadal nalegała na kontynuację leczenia farmakologicznego. W końcu zdecydowałam się na wizytę u innego lekarza, który stwierdził że to ostatni dzwonek na wymrożenie nadżerki . Zabieg przeprowadzono bezpłatnie. Gdybym chodziła do Pani dr. Sobczak 2-wa m-c dłużej w najlepszym przypadku usunięto by mi narządy rodne a w najgorszym moje dziecko nie miało by matki. Niestety nie jestem odosobnionym przypadkiem, spotkałam kiedyś też młodą dziewczynę, która zaufała Pani doktor. Niestety nie miała tyle szczęścia. Wniosek z tego że ta Pani nie zasługuje na miano doktora. Ostrzegam wszystkie kobiety przed Panią ,,dr." Sobczak!!! Przekonałam się, że nie należy całkowicie ufać jednemu lekarzowi

Osobiste doświadczenia: chodziłam do Pani Doktor zarówno prywatnie jak i państwowo i musze jednoznacznie stwierdzić, iż zdecydowanie dokładniejsza jest w gabinecie prywatnym. Dokładnie wszystko tłumaczy i doszukuje się problemu, czego absolutnie nie czyni w CZMP. Ale przy takim natłoku pacjętek, można to zrozumieć. Polecam prywatną praktykę!!!

prowadzila moja 1-sza ciaze, dopoki wszystko bylo dobrze to byla milutka, jak po porodzie zaczelo sie cos dziac i zadzwonilam do niej, to powiedziala ct: " prosze isc na izbe przyjec bo ja jestem teraz jest w krakowie i w ogole". generalnie potraktowala mnie jak smiecia.

Lekarka miło zaskakuje. Mimo, iż wizyta państwowa, pani doktor podeszła z pełnym zaangażowaniem i kompetencją. Bardzo duża wiedza i przemiła osobowość.

Gorąco polecam panią dr. Jest szalenie uprzejma i nie robi żadnych problemów. Odpowiada bez nerwów na wszystkie pytania. Jestem lekarzem weterynarii więc zwracam szczególną uwagę na kompetencje i profesjonalne podejście do sprawy. Pani Sobczak nie robi problemów jesli chodzi o badania dodatkowe czy konsultacje lekarskie. Ze względu na niski poziom trombocytów zostałam od razu wysłana na konsultację hematologiczną. Jestem po zabiegu amputacji szyjki macicy i muszę przyznać, że pani Sobczak badzo zwraca uwagę na to aby wszystko pod tym względem było prawidłowo. Polecam panią dr z całego serca!!!

Super lekarz, zawsze służy pomocą mjałam dwie ciąże zagrożone i nie odmówiła mi pomocy zawsze była pod zasięgiem. U rodziłam dwoje dzieci zdrowe co bardzo jestem jej wdzięczna. Polecam..

byłam dopiero raz na wizycie u Pani doktor, jestem w 11 tyg ciąży i mam problemy kardiologiczne. Nie bardzo przekonało mnie to że Pani doktor nie kazała się spieszyć ze zrobieniem badań serca a skupiła się jedynie na podstawowych badaniach jak u każdej innej pacjentki która jest zdrowa. Nie bardzo wiem co będzie dalej dlatego też na własną rękę zaczęłam wykonywac badania kardiologiczne. Po kolejnej wizycie którą mam wyznaczoną za miesiąc będe mogła napisać coś więcej. Póki co nie mam zastrzeżeń do samej Pani doktor , jest miła , sympatyczna, ...

Póki co nie mam zastrzeżeń do samej Pani doktor , jest miła , sympatyczna, wszystko rzeczowo tłumaczy ale nie na tym należy się skupiać przy ocenie fachowiści lekarza.
Kobietki , napisze wam o kolejnych spostrzeżeniach po następnej wizycie.