lekarz Małgorzata Soboń

Praktycznie wszystkie punkty zasługują na najwyższą ocenę. Niezwykła kompetencja i wiedza. Jesteśmy zadowoleni, że taki lekarz zajmuje się naszą córką.

Pani doktor jest osobą niezwykle miłą, ze wspaniałym podejściem do dzieci ( i rodziców :)), mam do niej 100% zaufanie.

Wspaniałe podejście do małego pacjenta.

Wspaniałe podejście do małego pacjenta.

Tak jak w pytaniach - nic dodać, nic ująć.

Tak jak w pytaniach - nic dodać, nic ująć.

Kompleksowo podchodzi do tematu leczenia dziecka, nie wlicza z wydawanych skierowań do innych specjalistów, jeśli czegoś nie jest pewna to nie waha się skierować do odpowiedniego specjalisty. Nie oszukuje. Jest delikatna w podejściu do małego (i dużego też ;-)) pacjenta. Poświęca czas i dokładnie tłumaczy co dziecku dolega i dlaczego zapisuje takie a nie inne leki. Wiem również dobrze, że mogę być spokojna, bo w przypadku nagłej potrzeby przyjedzie do dziecka do domu na wizytę domową. Przy pierwszym kontakcie dorosły zwraca uwagę na to, że Pani Doktor mówi troche przez nos, ale zapewniam, że można do tego przywyknąć i spokojnie rozumieć, co mówi. :-) Jest bardz miłą osobą, która na pewno nie obrazi się, jeśli spytamy o coś ponownie, bo akurat nie zrozumieliśmy, czy nie dosłyszeliśmy. Gorąco polecam wizytę u tej Pani doktor ze swoim małym Skarbem.

Nie dość, że dobry lekarz z podejściem do dzieci (nasz synek przestał się bać lekarzy dzięki niej, a jest wcześniakiem z nieprzyjemnymi wspomnieniami) t jeszcze jest przemiłą kobietą oddaną swoim pacjentom. Mamy do niej pełne zaufanie!