dr n. med. Małgorzata Sochocka-Bykowska

Internista, Reumatolog

3,9
3,9

Zarozumiała ale jak czuje pieniądze to potrafi być miła. Leczy tak jak większość reumatologów w Trójmieście czyli aby nie zaszkodzić chorobie i aby pacjent nadal przychodził. Dopiero po zmianie lekarza osiągnęłam coś czego podobno nigdy już nie miałam doświadczyć - ustąpienie wszystkich objawów zapalenia stawów. Bo najlepiej jest wmówić choremu że choroba zawsze będzie postępować i jest nieuleczalna, a skończy się na wózku. Tylko że lekarzy, którzy wiedzą jak się leczy RZS jest chyba tylko kilku w Polsce. Miałam szczęście, że trafiłam na takiego i mogłam się uwolnić od choroby. Polecam sprawdzić na forach kto i jak leczy, a nie wierzyć że pani doktor pozjadała wszystkie rozumy i jest najlepsza. Niestety ale my zazwyczaj oceniamy lekarzy tylko poprzez zachowanie a nie skuteczność leczenia. Dopóki nie wprowadzono kontroli kto i co pisze pani doktor miała wszystkie wpisy na maksa :-)

Nie wiem co za desperaci pisali złe opinie ale jest to lekarz w pełni godny polecenia nic do zarzucenia oby więcej takich lekarzy

Najlepsza doktor na świecie!!! Lekarz z powołania, poświęca każdemu odpowiednio dużo czasu i potrafi rozmawiać z każdym pacjentem. Mimo wielu obowiązków i dużej ilości pracy zawsze znajdzie czas aby porozmawiać, odpowie na wszystkie pytania i rozwieje wątpliwości. Czy leżę w szpitalu, czy jestem w domu i coś się dzieje albo czegoś potrzebuję - zawsze mogę liczyć na moją doktor i nie wiem co bym bez niej zrobiła. Jest moim reumatologiem ale powiedziałabym też że psychologiem. Jest świetna i tyle. To jest naprawdę człowiek - anioł. Nie znam drugiego takiego lekarza, ...

Najlepsza doktor na świecie!!!
Lekarz z powołania, poświęca każdemu odpowiednio dużo czasu i potrafi rozmawiać z każdym pacjentem. Mimo wielu obowiązków i dużej ilości pracy zawsze znajdzie czas aby porozmawiać, odpowie na wszystkie pytania i rozwieje wątpliwości. Czy leżę w szpitalu, czy jestem w domu i coś się dzieje albo czegoś potrzebuję - zawsze mogę liczyć na moją doktor i nie wiem co bym bez niej zrobiła. Jest moim reumatologiem ale powiedziałabym też że psychologiem. Jest świetna i tyle. To jest naprawdę człowiek - anioł. Nie znam drugiego takiego lekarza, który tak bardzo poświęcał się temu co robi. My pacjenci - bardzo do deoceniamy i nie potrafimy sobie wyobrazić szpitala WZR w Sopocie bez dr Bykowskiej !!! Gdyby był konkurs na lekarza przyjaznego pacjentom na pewno bym dr Bykowską zgłosiła i jestem pewna że zajęłaby jakieś miejsce w czołówce. Nie wiem co tu jeszcze napisać. My pacjenci poprostu kochamy naszą Panią doktor :)

nie lekceważyła mnie pomimo mojego młodego wieku zarówno prywatnie, jak i na nfz była bardzo uprzejma,profesjonalna,szybko trafiłam na oddział,zrobiła mi niezbędne badania,bez których nie mozna było by dokonać właściwego rozpoznania choroby.

Lekarz z powołania. Daje wsparcie psychiczne, a w RZS jest to ważne. Gdy zdiagnozowała chorobę wytłumaczyła mi to wszystko w taki sposób, że wychodziłam z uśmiechem na twarzy. Gdyby nie p. doktor, nadal bym się leczyła u lekarzy, którzy zastanawialiby się co to za choroba..

Leczę się u pani dr. już parę lat ( na służbę zdrowia)i jak na razie nigdy nie odmówiła mi wizyty ( nawet wcześniej nie umówionej terminem ). Myślec, że jest to godny lekarz poleceniu. Zawsze kiedy trzeba otrzymam potrzebna mi pomoc.

Pani Doktor to mój ukochany lekarz; od lat choruję na RZS i miałam do czynienia z różnymi lekarzami; od czasu gdy Pani Dr Bykowska zaopiekowała się mną, choroba nie jest dla mnie aż tak straszna; zawsze poświęca mi sporo czasu, wysłucha, doradzi; pomaga zawsze i o każdej porze dnia; WSPANIAŁA OSOBA I CUDOWNY CZŁOWIEK!!!

bardzo dobry lekarz. mila uprzejma i do każdego pacjenta ma indywidualne podejście. nie wyobrażam sobie dalszego leczenia u innego lekarza.

Mialam zapalenie stawów skokowych u doktor błyskawicznie je wyleczyłam, dlatego jestem zadowolona i polecam.

Mialam zapalenie stawów skokowych u doktor błyskawicznie je wyleczyłam,
dlatego jestem zadowolona i polecam.

czy dr Bykowska przyjmuje publicznie, a jeżeli tak to gdzie, tzn. domyślam się że przyjmuje skoro są opinie o traktowaniu przez nią pacjentów przychodzących publicznie