dr n. med. Małgorzata Sokołowska-Wojdyło

Wenerolog, Dermatolog

Wspaniały lekarz. Już przy pierwszej wizycie była diagnoza, dla pewności badania labolatoryjne. Poszłam z myślą, że mam defekt skóry a to okazało się chorobą leczoną szpitalnie. Byłam załamana teraz wiem, że jestem w dobrych rękach. Wcześniej byłam u 2 dermatologów, którzy przepisywali maści i straciłam 2 lata. Polecam także w medycynie estetycznej - ogromna wiedza zapewne nie pozwoli na jakiekolwiek powikłania.

Najlepsza lekarz jaką w życiu spotkałam. Przez pół roku wielu lekarzy oglądało moje wyniki i niekt nie wiedział co mi jest, a tylko P. Wojdyło kiedy je zobaczyła, połączyła kilka faktów w całośc i od razu wiedziała co mi jest. Koszt wizyty u doktor jest taka sama jak u innych zwykłych dermatologów, ale nikt nie ma takiego doświadczenia. Doktor połaczyła fakty nawet ginekologiczne, gdzie mój ginekolog był zielony co mi jest. Jestem jej szalenie wdzięczna. Leczyłam się na wypadanie włosów, ale jak będę szła na zabiegi na twarz to tylko ...

Doktor połaczyła fakty nawet ginekologiczne, gdzie mój ginekolog był zielony co mi jest. Jestem jej szalenie wdzięczna. Leczyłam się na wypadanie włosów, ale jak będę szła na zabiegi na twarz to tylko do P. doktor.
Polecam!!!

Pani Doktor jest wysokiej klasy specjaslistką, bardzo zaangażowaną w proces leczenia i przemiła osobą. Szczególnie polecam wizytę chorym, których nie potrafią zdiagnozować inni lekarze. Właściwa diagnoza (postawiona na pierwszej wizycie)i odpowiednie leczenie dokuczliwej choroby skóry, radykalnie zmieniło standard życia mojego męża. Sama korzystam z zabiegów medycyny estetycznej na twarz i szyję, które mi zaleca Pani Doktor i jestem zachwycona fantastycznymi efektami.

Pani doktor to baardzo miła i pomocna osoba. Przyjęła mnie prawie o godz. 23 pokierowała, doradziła gdzie mam się udać z moją dolegliwością(kępki żółte) i na koniec nie wzięła ode mnie ani złotówki. Dzięki niej odważyłem się pozbyć chirurgicznie swojej dolegliwości za co bardzo serdecznie dziękuję . Z czystym sumieniem polecam.

Leczę się u Pani doktor od ok 2 lat na chłoniaka skóry. Osoba kompetentna, przemiła i wspaniały lekarz jakich niewielu. Byłem bardzo chory, a Pni doktor doprowadziła mnie do takiego stanu że czuję się bardzo dobrze i mogę normalnie funkcjonować. Polecam każdemu kto ma problemy ze skórą, zawsze pomoże.

Najlepszy lekarz bez dwóch zdań. Byłem u prof. Placka, który nawet nie był w stanie zdiagnozować co mam. Pani doktor bardzo fachowo i indywidualnie podeszła do mojego problemu co zrobiło na mnie ogromne wrażenie i za co jej bardzo dziękuję. Mogę jedynie polecić!

Lekarz z powołania!!! Niezwykle ciepły, życzliwy człowiek. Dr Sokołowska leczyła mnie, gdy przebywałam na oddziale AMG. Jako jedyna zdiagnozowała i szybko wyleczyła u mnie nietypowego wirusa opryszczki rozniesionego na całej twarzy. Po zakończeniu antybiotykoterapii dopilnowała, aby na skórze nie pozostały nieestetyczne ślady. Cierpliwie i fachowo wytłumaczyła mi istotę choroby i sposób leczenia oraz sposoby zapobiegania nawrotom. Najlepszy specjalista jakiego znam. Zdecydowanie polecam!!!

Świetny lekarz z powołania i bardzo dobry człowiek. Leczę się na łuszczycę od wielu lat, to doktor zdiagnozowała te chorobę, a początkowo byłam leczona na "parałuszczycę"(o takiej jednostce doktor nie słyszała), mam do niej całkowite zaufanie,pomoże nawet w życiowych sytuacjach.

Natychmiastowa ,niestety bezbłędna diagnoza Pani doktor pewnie uratowała mi życie.Mogłam cały czas leczyć się u niej prywatnie,płacąc fortunę;Pani doktor natychmiast skierowała mnie do AM. Dzięki jej szybkiej reakcji mam szansę wyzdrowieć.Ogromna wiedza,klasa i kultura!!!

Idealna! Nie trzeba nic więcej pisać, pani dr Sokołowska posiada wszystkie cechy jakie powinien posiadać lekarz. Szybko sprawienie zdiagnozuje problem, metoda leczenia również zawsze trafna i bardzo skuteczna. Dodatkowo bardzo uprzejma. Naprawdę warto!