lekarz Małgorzata Soroka

trafiłam do pani Doktor z polecenia, po wcześniejszej wizycie u mojego dr...leczyłam sie furaginem, sadziłam ze to pecherz...pojechalam na wizyte do Pani Doktor, przeprowadziła ze mną wywiad, odpowiedziała na moje pytania i przeprowadziła badanie DOKŁADNIE !!! Pani Dokor pomogła, wyleczyła, w razie obaw mam kontakt meilowy. WIEM ZE TRAFIŁAM W DOBRE RĘCE , oby więcej takich lekarzy !!! Polecam

Pani Dokor pomogła, wyleczyła, w razie obaw mam kontakt meilowy.
WIEM ZE TRAFIŁAM W DOBRE RĘCE , oby więcej takich lekarzy !!! Polecam

Najlepszy lekarz pod słońcem. Miła, sympatyczna, badania całkowicie bezbolesne i w atmosferze jak u koleżanki :) Odpowiada dokładnie na wszystkie pytania, bardzo kompetentna. Widać, że lekarz z powołania. W ciąży trafiłam na kilka dni do szpitala, gdzie też świetnie się mną zajęła, zrobiła wszystkie badania i dzięki temu raz dwa mogłam wyjść do domu. Do tego zawsze w przypadku jakichś pytań lub problemów jest dostępna praktycznie 24h/dobę mailowo. Takich lekarzy to ze świecą szukać.

Bardzo sympatyczna pani doktor, wszystko zawsze dokładnie wyjaśni. Odpowiada również na wszystkie wiadomości jeśli dzieje się coś przed planowaną wizytą. Bardzo polecam.

Ginekolog na medal!! Z polecenia trafiłam do Pani doktor z problemem z zajściem w ciążę. Zalecono badania dla mnie i męża. Miesiąc brania leków, obserwacji cyklu i się udało!:) W trakcie ciąży zawsze nie mogłam się doczekać wizyty u pani doktor. W gabinecie panowała bardzo miła atmosfera. Rzeczowo i w języku zrozumiałym dla zwykłych ludzi odpowiadała na moje pytania. Badanie zawsze było bezbolesne (co rzadko się zdarza ginekologom). Zawsze miałam wrażenie że rozmawiam z dobrą koleżanką:). Końcówkę ciąży byłyśmy w kontakcie, doktor poświęcała mi swój wolny czas. Takiego lekarza ze ...

W trakcie ciąży zawsze nie mogłam się doczekać wizyty u pani doktor. W gabinecie panowała bardzo miła atmosfera. Rzeczowo i w języku zrozumiałym dla zwykłych ludzi odpowiadała na moje pytania. Badanie zawsze było bezbolesne (co rzadko się zdarza ginekologom). Zawsze miałam wrażenie że rozmawiam z dobrą koleżanką:). Końcówkę ciąży byłyśmy w kontakcie, doktor poświęcała mi swój wolny czas. Takiego lekarza ze świecą szukać! Mam nadzieję, że będzie jeszcze okazja, aby Pani doktor prowadziła moja kolejna ciążę:)
Dziękuję za opiekę!

Rewelacyjna Pani doktor szczegółowa i mila widać ze zna się na tym co robi polecam na pewno zostanę u niej jeszcze długo

W tej branży jest to jedyna osoba wzbudzająca moje zaufanie.Jestem wymagająca a Pani Doktor zawsze szczegółowo odpowiada na miliony pytań.

Chodziłam do pani Małgorzaty przez pół roku z problemem zajścia w drugą ciążę W końcu pani doktor skierowała mnie na badanie Amh Wyszło 0,38 i na wizycie powiedziała że jestem przed menopauzą i nigdy w ciążę nie zajdę że ona mi nie pomoże jedynym rozwiązaniem jest in vitro Dała namiary do swojego znajomego z branży lekarza i przeszłam to wszystko z negatywnym skutkiem. Potem chodziłam również prywatnie do innego lekarza Przyjmowałam clostilbegyt i uzyskałam ciążę jestem w 9 tyg Ten lekarz wszystkiemu zaprzeczył Powtórzyłam badania Wcale nie wskazywały na menopauzę Pani doktor mi nie pomogła i bez sensu zasugerowała in vitro Naraziłam się na bezsensowne koszty i nic z tego nie miałam Uważam że pani doktor ma za małą wiedzę i bardzo niedelikatnie przekazała mi informację że nigdy nie urodzę dziecka co jak potem się okazało było nieprawdą. Żałuję wyboru tego lakarza, straciłam czas i dużo pieniędzy

Cudowna Pani doktor, prowadziła moją pierwszą ciążę i z pewnością będzie prowadzić kiedyś kolejną :)

Super lekarz prowadzila moja 1 ciaze i naprawde ok teraz jestem w drugiej i tez bede chodzic do niaj