lekarz Małgorzata Stach

Psychiatra

Doktor Stach jest bardzo sympatyczna osoba, godna polecenie.Jest konkreta i bardzo mila fachowo podchodzi do pacjenta.

DObry Lekarz , wyśmienity fachowiec, Leczę się już 12 lat i zawsze najlepsze leki dostaje na schizofrenię zawsze pani doktor poświęca czas ppztajc si jak si cyujesy dale yawsye alternatzw i cyowiek wraca do ydrowia

Niestety wystawiam ocenę negatywną, skończyłem się leczyć u Pani po około ośmiu miesiącach. Przyczyną była zła diagnoza. Leczenie nie przynosiło żadnych skutków, kilka leków, następnie dwukrotne zwiększanie dawek mimo braku poprawy. Zmieniłem na innego lekarza, który zrobił mi dwa proste testy, okazało się że nie mam depresji (tak myślałem i tak mówili mi bliscy), tylko mam nerwicę. Mimo sygnalizowania że osiągam sukcesy, mam chęć do życia itp. tylko coś mnie blokuje w sytuacjach stresowych, lub też gdy mogłem się zrelaksować (co się nie udawało). Pani doktor mimo mojej irytacji próbowała mi wmawiać że mam problem, który jest powodem depresji, a który według mnie nie był szczególnie istotny. Co do wizyt to nie podobało mi się ryczące radio, które miało niby zagłuszać nasze rozmowy w gabinecie, tak żeby ludzie poza nim ich nie słyszeli. Efekt zupełnie odwrotny, nie słyszeliśmy się w gabinecie bo ryczało radio, przez co mówi się głośniej a wszystko słychać za drzwiami. Pani doktor: wystarczy położyć radio przed drzwiami (w gabinecie) i skierować je w stronę tych właśnie drzwi. Skutek: rozmowa przebiega sprawnie, a ludzie poza gabinetem będą słyszeć radio. Ryczące radio i przekrzykujący się psychiatra z pacjentem, to nie jest szczególnie dobry pomysł, gdy ktoś przychodzi z krepującym problemem i prośbą o pomoc. Straciłem dużo czasu, nerwów, szans w życiu i dużo pieniędzy, gdyż wszystkie wizyty były prywatne. Gdzieś czytałem że u Pani doktor jest masówka, jeśli chodzi o przyjmowanie pacjentów i zgadzam się z tym. Być może właśnie duża ilość pacjentów i pracy nie pozwala na wystarczające przyjrzenie się problemowi pacjenta, proszę to przemyśleć. Pozdrawiam

Leczę się u dr Stach i jestem bardzo zadowolona. Nie było wizyty żeby była niesympatyczna czy ignorowała mnie jako pacjenta. Super fachowiec i super babka.

Bardzo dobry lekarz. Nie raz mnie wyciągała z depresji. Uprzejma i wysłucha pacjenta, kompetentna pod każdym względem

Dr. Stach tak jak wyżej ktoś powiedział nie słucha pacjenta. Dodaje swoje trzy grosze i wyolbrzymia sprawę. Nie potrafi zapytać co się dzieje z czym pacjent trafił tylko samemu trzeba ciągnąć rozmowę bo inaczej ją temat nie interesuje. Byłam raz i raczej już nie pójdę. Za to mogę poleci,ć dr Adamczyk. Wysłucha, porozmawia, zapyta o problem nic nie wyolbrzymia lecz wytłumaczy naprawdę podniesie na duchu. Polecam

Do Pani dr Stach trafiłam po raz drugi. Pierwszej wizyty w poczekalni pełnej pacjentów nie wspominam miło. Byłam zirytowana długim oczekiwaniem i nasza relacja z Panią doktor była małosympatyczna :). Jednak to Pani doktor sprawiła, że zaledwie w kilkanaście dni odzyskałam chęć do życia. Po kilku latach pojawiła się nerwica lękowa, której nie życzę największemu wrogowi. Lęk stał się tak ogromny, że musiałam zrezygnować z pracy (o wyjściu z domu nie było mowy), każda chwila to koszmar i myśl, że to już koniec. Leczyłam się u kilku specjalistów, którzy niestety ...

Do Pani dr Stach trafiłam po raz drugi.
Leczyłam się u kilku specjalistów, którzy niestety nie potrafili nawet złagodzić objawów choroby.
Trudno mi było prosić po raz kolejny o pomoc Panią dr Stach, po mojej pierwszej wizycie, ale wiedziałam, iż będzie w stanie mi pomóc. NIE ZAWIODŁAM SIĘ. Po raz kolejny doskonale dobrane leki, sprawiły, że lęk z 10 punktów zmniejszył się do 2. Nie otrzymałam żadnych leków uzależniających. Pierwszy tydzień był straszny, ale przetrwałam i z każdym dniem czuję się coraz lepiej.
Może Pani doktor nie typem wybitnie wylewnej Osoby, lecz fachowcem w swojej dziedzinie WYJĄTKOWYM i BARDZO SKUTECZNYM.
Pani doktor - DZIĘKUJĘ :).

Pani doktor traktuje pacjentów przedmiotowo, nie jest zainteresowania poznaniem przyczyn choroby pacjenta i rozwiązaniem problemu. Nie słucha, wyrywa słowa z kontekstu i podważa ich wiarygodność. Ignorantka przewrażliwiona na swoim punkcie. A sympatyczna, nie wzbudza zaufania.

Doskonały fachowiec, po prostu wie co mówi i to tłumaczy pacjentowi. Pomimo, iż głęboko skrywa on prawdę Ona wyciągnie ją na wierzch. Po długim czasie widzę, że miała rację, a ja mam się coraz lepiej. Szacunek dla Pani Doktor

lekarz z beznadziejnym podejściem na brak snu daje leki depresanty bez uprzedzeń rodziny o skutkach ubocznych nigdy do tego lekarza