lekarz Małgorzata Stajgis

2,7
2,7
2,6
2,5

Jeszcze nigdy nie spotkałam się z tak opryskliwą Panią doktor, tym bardziej, że wizyta była prywatna. Krzesła kilometr od biurka, człowiek nie usłyszał, to już problem żeby powtórzyć. Byłam tam pierwszy raz i napewno ostatni. Dodam jeszcze, że wizyta była w med luxie.

Pani doktor jest opryskliwa, pacjenta traktuje jak intruza, kontakt z nią kończył się pretensjami, że jej przeszkadzamy i zaniżeniem samooceny. Leczenie spowodowało pogorszenie stanu zdrowia. Pierwszy raz spotkaliśmy się z taką osobą. Omijajcie ją szerokim łukiem.

Pani doktor była dla mnie chamska i opryskliwa, nie tłumaczyła nic i otwarcie odmówiła leczenia mówiąc, że nie mam porobionych badań i mam sobie iść nie mówiąc jakie badania mam zrobić, musiałem o wszystko dopytywać a efekt był taki, że nie dostałem wbrew jej zapewnieniom w recepcji żadnej rzekomo wypisanej recepty i żadnego rzekomo wypisanego skierowania. Wizyta nie dała mi nic i muszę szukać kolejnego lekarza. Omijać szerokim łukiem tą panią pseudodoktor.

U Pani dr Stajgis leczę się od 2 lat i i absolutnie nie mogę potwierdzić tych krytycznych opinii. Jest lekarzem kompetentnym, uprzejmym i na pewno godnym polecenia. Nigdy w gabinecie nie czułam się intruzem, poświęca mi tyle czasu ile potrzeba. Z lekarzy, których znam jest jedyną lekarką, która na powitanie i pożegnanie podaje rękę.

Nie wiem skąd tyle negatywnych głosów na panią doktor. Nie mam jej absolutnie nic do zarzucenia! Przyjęła mnie przed 22, bo zależało mi na terminie a wyniki badań były niepokojące. Wszystko wytłumaczyła i podczas badania i podczas wypisywania leków, zwróciła uwagę na co uważać, dokładnie omówiła ze mną wyniki badań, rozwiała moje niepokoje i opowiedziała jak będzie wyglądać leczenie. Pani doktor była konkretna, ale przy tym bardzo miła i serdeczna. Na pewno będę kontynuować leczenie u pani dr Stajgis

hej ludzie co piszecie !!! leczę się u niej 7 lat jest dobrym lekarzem dużo mi pomogła przemiła dobry specjalista i ludzka nie traktuje ludzi obcesowo jestem z SZAMOTUŁ i nie tylko mi pomogła polecam i pozdrawiam Panią Doktor Maryla

Pani doktor była dla mnie miła, z cierpliwoscia wszystko wytłumaczyła. Pomogła choć inni lekarze byli bezradni. Polecam!

wyjątkowo niezainteresowana pacientem ani jego problemami zdrowotnymi.Nie zadaje pytań poza te najbardziej konieczne, z wyraźną niechęcią odpowiada na zadane przez pacjenta. Gdy nie miałam jasności i pytanie powtórzyłam, uzyskałam odpowiedź "przecież już pani mówiłam!". Nie polecam, sama również z "porad" nie skorzystam.

Niemila, traktuje pacjenta z góry - nie polecam. W trakcie wizyty niczego nie tłumaczy, trzeba informacje z niej wyciagac a i tak brzmi to jak za karę.

Pani doktor przyjmuje pacjentow za kare.

Pani doktor przyjmuje pacjentow za kare.