lekarz Małgorzata Starnawska

Laryngolog

Bardzo solidny fachowiec . Piszę to na podstawie własnych z p. dr. doświadczeń . Usuwała mi ( razem z mężem ) kaszaki z głowy oraz wykonywała osobiście zabieg usuwania polipów z nosa . Tą ostatnią czynność robiła od chwili zdiagnozowania do samego końca czyli zabiegu w szpitalu św Ojca Pio w Przemyślu . Z kaszakami spokój , a po usunięciu polipów z nosa wrócił mi juz zmysł powonienia . Bardzo kompetentny i godny zaufania lekarz i fachowiec . Pozdrowienia dla p.doktor

Witam.pani doktor bardzo mila.bylam u niej z synkiem i bardzo mu pomogla...bardzo dobrze wytlumaczyla...bardzo dobrze slucha pacjentow i zawsze ma dobre rady..bardzo polecam i niewidze innego laryngologa w jaroslawiu z taka wiedza;)

bardzo polecam,ja z synem dlugo szukalismy rozwiazania po innych lekarzach az po jednej wizycie u pani doktor przeszlo

Zdecydowanie polecam! Pani Doktor ma wielu pacjentów, czasami widać, że pada z nóg, a mimo podchodzi do pacjenta profesjonalnie, uprzejmie i jest naprawdę świetnym fachowcem! Anna 29 lat, Nisko

Wspaniała Pani doktor!!!Pomogła mojemu dziecku i poprawa nastąpiła zaraz po pierwszej wizycie. Inni lekarze tylko podają antybiotyki, żeby pozbyć się jak najszybciej pacjenta. Kompetencje i kultura na wysokim poziomie:))

najlepsza i najbardziej miła Pani doktor u jakiej byłem. Polecam każdemu kto szuka dobrego laryngologa

Dobry, rzetelny specjalista.......................

Dobry, rzetelny specjalista.......................

polecam super kobieta na poziomie zawsze ma czas dla pacjenta

polecam super kobieta na poziomie zawsze ma czas dla pacjenta

polecam, jestem w pełni zadowolony po wizycie

polecam, jestem w pełni zadowolony po wizycie

pani doktor duzo powtarza to samo nie słucha moich argumentow . nie polecam

pani doktor duzo powtarza to samo nie słucha moich argumentow . nie polecam

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Jarosław"?

Przychodnia Rejonowa Poradnia Laryngologiczna
ul. Strażacka 45