Małgorzata Starniewska-Głowacka

Ortodonta

1,8

Ja także nie polecam. Leczyłam się u Pani dr kilka dobrych lat temu. Leczenie trwało wieki. Po nim? Musiałam założyć kolejny aparat u innego specjalisty, który musiał ratować to co się udało :( Moja koleżanka była w identycznej sytuacji. Obie przyjeżdżałyśmy w tym samym czasie.

Leczenie miało trwać 2 lata, dziś mija 3 i 3 miesiące od kiedy założyłam aparat i efektów leczenia nie widać. Pani doktor ze względu na zdrowie odwołała wizytę i nie wiadomo kiedy wróci do pracy. Na zastępstwo jest inna pani doktor, ale nie umie mi pomóc ponieważ jeżeli zgłaszałam że zęby są nieprawidłowo ustawione (opinia 2ch lekarzy ortodontów) usłyszałam że mam się cieszyć ponieważ zęby wyglądają lepiej niż przed leczeniem. Nie polecam a wręcz przestrzegam. Szkoda pieniędzy i nerwów. Efekt niezadowolenia gwarantowany.

Witam, jestem zadowolony, aparat oraz wizyty w gabinecie spełniły moje oczekiwania, wada zgryzu została usunięta i nie powróciła do pierwotnego stanu. Super. Polecam!!!

Na wysuniętych zebach górnej szczęki nosiłam aparat stały 3 lata i zęby nadal są wysunięte. Oprócz tego mam cofniętą żuchwe. Za każdym razem kiedy mówiłam, że chcę coś z tym zrobić słyszałam "później" i tak później po 8 latach od leczenia zeby są nadal wysunięte a dolną szczękę naporawić już może tylko operacja. Pieniądze wyrzucone w błoto i zmarnowany czas. Nie polecam!