dr Małgorzata Staruch

Pani Doktor jest wyjątkową specjalistką, godną polecenia. Jest kompetentna, bardzo dokładna, cierpliwa i uprzejma. Wykonała u mnie zabieg bondingu. Jestem zachwycona efektem. Miałam dużo szczęścia trafiając do Pani Doktor. Zdecydowanie najlepszy stomatolog, u jakiego byłam! POLECAM!!! I.Ch.

Pani Doktor jest bardzo dokładna, zawsze poświęca mi odpowiednią ilość czasu wszystko zrozumiale tłumaczy nawet pokazuje w lusterku próchnicę!! jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni, polecamy, zwłaszcza, że sami trafiliśmy z polecenia, pozdrawiam! E.K.

E.K.

Leczymy sie u Pani Doktor cala rodzina. Super sympatyczne, fachowe i kulturalne podejscie do pacjenta. Najlepszy stomatolog jakiego znam! Polecam!

Bardzo dobra, uśmiechnięta, kompetentna stomatolog.

Bardzo dobra, uśmiechnięta, kompetentna stomatolog.

Po kilku wizytach u Pani dr, polecam wszystkim w 100%. Leczenie bez bólu, wyjątkowo uprzejma i delikatna, kompetentna i wzbudza zaufanie.Cena za leczenie przystępna. POLECAM !!!!